Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

ka1sia 17:56, 16 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Aniu, przeczytałam o przygodzie na drodze, o Matko!!! Jak dobrze, że Ci się nic nie stało. Ci "kierowcy". Mnie ostatnio taki jeden o mało do rowu nie zepchnął, bo spieszył się bardzo i za babą nie będzie jechał, nie patrzył, że wąsko i lód na drodze, bo po co?! Pozdrawiam i cały czas podziwiam umiejętności narciarskie
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
KasiaWB 18:13, 16 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
asc napisał(a)

hej Aniu, pytałam na poprzedniej stronie czy ten marcowy sabat czarownic to na Chopoku?

Kasiu.. na razie szukamy odpowiedniego miejsca na Sabat.... zaproponowałam Chopok...Dolny Śląsk jak i my mamy odległość podobna A to jest naprawdę taki już alpejski ośrodek.. i widzę jak się tam co roku coś nowego zmienia.. Mi się tam bardzo podoba...... bo i jest na czym jeździć i widoki cudne i po nartach też atrakcji sporo.


Aniu, Chopok to naprawdę dla prawdziwych twardzieli dostarcza wiele adrenaliny ) ja po dłuższej przerwie i bez zaprawy to na Pucię w razie zmachania można do baru wstąpić )))... hahahaha Ale dla widoków i atmosfery napewno warto, nawet jak się nie jeździ po czarnej trasie Wierzę, że Wy już dobrze obczaicie miejsce, zresztą nie ważne gdzie, ale z KIM
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
bociek 18:31, 16 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Basenova, cudowna sprawa, mam troche wspomnien stamtad

Widze, ze i Wy juz jedna noga na wiosennej trawce

Aneczko sciskam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Bogdzia 18:32, 16 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Te maloty co widać to wyrosły z nasion..... i z rozpędu to wypielę, bo wysiewa się dość mocno.... i jak widać kępa przyrosła na grubości....



Z tego co pokazałaś to pięknie się rozrastają a mnie w tamtym roku przysłali maleńkie cebulki i częśc wogóle nie wyrosła a kilka miało wysokośc 20cm. na zimę wykopałam bo i tego mi żal żeby zmarzło. jak w tym roku przyślą mi zmnów takie same to chyba do Ciebie po nasionka się udam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 20:34, 16 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ania, przypomnisz jeszcze ten sklep internetowy, w którym kupowałaś jeżówki?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Pszczelarnia 20:37, 16 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
I nie dokończyłaś, gdzie i jak Ty kupujesz takie masy bylin i kwiatków innych.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
alinak 21:05, 16 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Pszczelarnia napisał(a)
I nie dokończyłaś, gdzie i jak Ty kupujesz takie masy bylin i kwiatków innych.



a pytałyśmy kilka razy ...chyba trzyma to w tajemnicy żebyśmy jej nie dorównały . ....ale o luciferki to będę nudzić ..oj będę
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 21:14, 16 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jotka napisał(a)
Aniu, piękne te Lucyferki, a moje diabła warte, bo muszę je wykopywać na zimę. W tym roku przypilnuję cebulki takie jak Twoje, bo to mniej pracy i radość większa


Bo moje są bardziej diabelskie, a Twoje tylko diabła warte.. kupione w jakimś sklepie typu supermarket... moja bratowa je ma i zimują ,a le w Chicago.. i sobie też takie kupiłam Było to w 2009 roku, wiec nie miałam pojęcia co sadzę i po co sadzę ....

irena_milek napisał(a)
zastanawiam się nad tym Lucyferkiem, ale póki co po głowie chodzi mi kocimiętka, Turberosa i Nervosa
lilie zakupię, jeszcze czas, a one u ciebie zimują?


Kocimiętki mam..fajne tylko trzeba ciąć.. a lilie i luciferki zimują..chociaż one z ciepłych krajów z piekła rodem

eliza3 napisał(a)
[
Mnie też się spodobała kocimiętka, po przeczytaniu artykułu Danusi.

Ela po wyjeździe nie mogę nadążyć za forum Muszę koniecznie obejrzeć Danusi artykuły..... ale to jest raj i uczta dla oka wiec zabiorę się jak znajdę więcej czasu..... tym trzeba się delektować, a nie jeść jak hot doga na dworcu.... ogólnie kocimiętka jest fajna

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:18, 16 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
boguslawa_madejska napisał(a)
Witam Aniu
Oglądałam ten link który posłała ci Basia, przepraszam że się wcinam ale interesują mnie te lilie takie wysokie chciałabym zapytać czy to jest sklep wysyłkowy czy kupowałyście już tam?
Ja dużo zamawiałam w FLOREXPOL .
Jak tak czytam te wasze wątki to ja jestem ze wszystkim daleko w lesie
musze się jeszcze dużo uczyć, pozdrawiam .


W lesie to jestem ja... i w pracy i w domu i na forum..... ale powoli się pozbieram do kupy..
Ja lilie kupowałam w Lilypol... dziś też kupiłam I w innych cebulowych.. i gdzie popadnie..zależy kiedy..... A uczyć się też dużo muszę.... tylko z tym zapamiętywaniem kiepsko ....
Fajnie, że działasz na Forum... ja jak weszłam na forum to ogarnęło mnie przerażenie, że tu się znają na roślinkach, a mi się tylko wydawało... że już coś się znam..... Dalej się nie znam, ale tu kopalnia wiedzy....
Wysokie lilie to często orientpety, ale nie ma reguły..czytaj do jakiej wysokości rośnie dany gatunek/rodzaj..to też mi się miesza
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:25, 16 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ka1sia napisał(a)
Aniu, przeczytałam o przygodzie na drodze, o Matko!!! Jak dobrze, że Ci się nic nie stało. Ci "kierowcy". Mnie ostatnio taki jeden o mało do rowu nie zepchnął, bo spieszył się bardzo i za babą nie będzie jechał, nie patrzył, że wąsko i lód na drodze, bo po co?! Pozdrawiam i cały czas podziwiam umiejętności narciarskie

Narty to kilkanaście lat praktyki... i szalona głowa i mocne nogi..... no i potem dziecko co to ...nie chciało widoków podziwiać tylko jeździć.... dalej mnie mobilizuje
A na drodze.. bywają różne sytuacje.. ale się udało

KasiaWB napisał(a)


Aniu, Chopok to naprawdę dla prawdziwych twardzieli dostarcza wiele adrenaliny ) ja po dłuższej przerwie i bez zaprawy to na Pucię w razie zmachania można do baru wstąpić )))... hahahaha Ale dla widoków i atmosfery napewno warto, nawet jak się nie jeździ po czarnej trasie Wierzę, że Wy już dobrze obczaicie miejsce, zresztą nie ważne gdzie, ale z KIM


Kasiu, nie masz racji...czym większy rejon tym więcej możliwości dla początkujących, czy jeżdżących ostrożniej. Aby zebrać wyciągi do nauki w naszym szeroko pojętym regionie, to ich do kupy nie zbierzemy tyle, ile jest w takim ośrodku... Dla uczących się tez dzięki temu jest ciekawie.... bo raz tu łączka innym razem inna łączka w innej scenerii.... w innym miejscu... Po prostu dla każdego coś dobrego..... a jak nie to zawsze zostaje się jaskinia (piękna), świetne knajpki, czy Tatralandia.......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies