Blaski i cienie nowego życia
09:00, 18 sty 2013
Ula milego dnia, wiosny troszke zostawiam.
Bogdziu i ja z radością wklejam to co lubisz najbardziej ...w najmniejszym wydaniu
![]()
Bożenko, do lilii martagon podchodziłam dwa razy. I żadna z wysadzonych nie przetrwała do wiosny.
Zapewne domyślasz się, co pomyślałam jak zobaczyłam ten widok..
![]()
![]()
Rosly nie tylko na rabatach, ale taże wśród trawy. Tak jak u nas kwiaty łąkowe.



Ty Gosiek się nie lękaj, ale Madziekkkk, ta osóbka powyżej już mi raz groziła, miej się na baczności
Foteczka śliczna, oj dawkujesz nam te emocje
Jeszcze jeszcze....
Tak Danusiu ten ich klimat chciałoby sie powiedziec że wetkna patyk a wypusci korzenie i urośnie![]()
No i ja pod cedrem