Ogród w budowie - nieustającej
23:12, 26 gru 2012
Gabrysiu zostawiam Ci poświątecznego Anioła, niech opiekuje się Tobą w Nowym Roku
Renatko..u siebie wstyd pokazywać ...słoik....z naklejkąZamieściłam na gościnnych występach u innych
Ale dla Ciebie
![]()
Aldonko to ja po twoim wpisie
![]()