Ogród u stóp klasztoru
20:59, 22 wrz 2012
niech to drzwi ścisną taką pogodę . jak sobie pomyślę o jesieni to już mam depreche na samą myśl . zatem jutro w Gorce na Turbacz miłe panie , gonić te handre idę .
obiecuję fotki , bo okolica Nowego targu cudowna .pomykam do łóżeczka w rytmie głośnego rocka Nicelback.
boziu w sobotę wieczorem w domu siedzieć - masakra . ale cóż starość , starość , starość mocium Panie .
na dobranoc słoneczko , kfiety i motylki z angielki
buziaczki
obiecuję fotki , bo okolica Nowego targu cudowna .pomykam do łóżeczka w rytmie głośnego rocka Nicelback.
boziu w sobotę wieczorem w domu siedzieć - masakra . ale cóż starość , starość , starość mocium Panie .
na dobranoc słoneczko , kfiety i motylki z angielki
buziaczki
