Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nigdy nie mów nigdy 08:40, 20 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Bogusia napisał(a)
hura !!! wreszcie udało się
dziękuje za pomoc.


Mój jesienny ogród 08:35, 20 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Klamber napisał(a)
Coraz bardziej jesienne widoczki.



W jednym z poprzednich postów napisałeś, że idzie to, co lubisz. Mało kto ma odwagę pisać, że lubi jesień, a przecież to najbogatsza w kolory pora roku. Jak wyżej. I jeszcze te zapachy...
Nie napisałeś dokąd się wybierasz, wiec nie pytam, ale wrócisz niebawem?
Czy na rabacie z trawami (tej na tle szarego muru) planujesz coś dosadzić? Czy to rabata jednogatunkowa?
Ogród nad Rozlewiskiem 08:13, 20 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Tess napisał(a)





Ależ kojący krajobraz.
Mój jesienny ogród 07:58, 20 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Aniu, wczoraj nagrabiłem górę liści, zrobiłem fotkę i ją gdzieś wcięło, jest jesień na całego. Zaczynają mi się lipy sypać a mam takich jak na zdjęciu wyżej 5, więc liści trochę będzie. Coraz mniej będę zaglądał bo przed wyjazdem muszę przygotować ogród, chociaż jako tako i siebie też a w zakładzie muszę pokończyć wszystko. Myślę że na miejscu będę miał internet, bo sprzęt cały zabieram ze sobą aby mieć wgląd na Wasze ogrody a sam mógł pokazywać jeden z ładniejszych rejonów świata. Najbardziej przeraża mnie lot samolotem z dwoma przesiadkami i z moim marnym angielskim ale może nie zabłądzę i w chinach nie wyląduje Do wyjazdu jeszcze miesiąc a roboty tyle że nie wiem w co ręce wsadzić, to pewnie i czas szybko poleci i nie będę się stresował. Teraz pokażę oczar pośredni, klon strzępiastokory i trawy. Pozdrawiam, o witam i Ciebie Irenko, przed pisaniem Cię nie było




Ogród z perspektywą na przyszłość 07:56, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
kwiatholandii napisał(a)

No i przesadziłąm kolejną partię wrzosów





Ale ekstra to wygląda.
Ogrodnik mimo woli 07:41, 20 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
monteverde napisał(a)

[q
I rzut oka na wsiowy bałagan....



Aniu pięknie wygląda ten kwiatek w donicy a ta rabata nie wsiowa tylko angielska tylko sobie pooglądaj, nawet pergola się tam wkomponowała


Dobrze, że dostałam od Ciebie tę pergolę, bo róża urosła jak widzisz do samej góry i dzięki temu stoi prosto
Ogrodnik mimo woli 07:40, 20 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Joanka napisał(a)









Śliczny! To ołownik?


To Sandevilla lub Mandevilla...... ja ich nie odróżniam... wiem, że jest wielka.. i nie mam już gdzie jej przezimować...
Kiedyś będzie tu pięknie ... 06:40, 20 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
asc napisał(a)


Obejrzałam.. te tulipany cudne...


Ale ja bym co roku inne kupowała , gdyż tyle jest pięknych!!!

I ja też.. a wykopywać mi się nie che.....

I też moje typy to liliokształtne i pełne.... żadnych papuzich.... jedne elegancja w każdym mim=limetrze, a drugie to widok....... i dłuuuugo kwitną w porównaniu do innych
Strzępiaste pięknie się rozmnażaja.... i to trzecie miejsce...


I numer jedne ex aequo



A to Twój spring grin w realu....



Aniu towje liliokształtne piękne!!!!! Muszę w przyszlym roku takie znaleźć !!!

A co do strzępiastych to sporo kupiłam w ubiegłym roku i są oczywiście piękne i odporne ale jakoś nie zwalają mnie z nóg. Nie mniej jednak w kompozycji z innymi fajnie ich oddmienność wygląda, zatem mam je w ogrodzie
Liriope (Liriope muscari) 01:56, 20 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Moja tegoroczna sadzonka jeszcze w doniczce. Szukam właściwego miejsca,
Nie wiem, czy wysadzić ja jeszcze teraz, czy dopiero na wiosnę?

Ogród szmaragdowy 01:24, 20 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
krisec napisał(a)
Dziękuje Aniu.

Jeszcze część ściany z podkładami.



Sciana z wylewką.



No proszę jak się tu pięknie wkomponował ten klonik palmowy, ale bogato i gustownie wszystko wygląda , limki, trawy, stożki, kulki, no wszystko pozdrawiam i cieszę się , ze wpadłeś pochwalić się skończonym??? ogrodem pozdrawiam
Ogród szmaragdowy 01:16, 20 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
krisec napisał(a)
Witam cieplutko ogrodowiskową Brać

Witam nowych nie witanych ogrodowiczan na forum.

Zapędziłem się, żyjąc szybko.
Zaniedbałem Wasze oczekiwania związane z realacją mojego ogrodu.
Postaram się to nadrobić. Pozdrawiam.

Zawijasek dla Was








o kogoś tu już wieki nie było fajnie , że jesteś idę czytać dalej
Rajski ogród Ani 01:11, 20 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
an_tre napisał(a)
Nie Aniu, lubię ją, tylko wiosną muszę ją wcześniej wysiać to i wcześniej zakwitnie w zeszłym roku zakwitła ok 10 września, a w tym roku w połowie sierpnia, może uda się, ze w przyszłym zakwitnie w lipcu


A jakie warunki glebowe musi mieć?
Ja już drugi rok ją wysiewam i drugi rok mi marnieje, nie mówiąc o kwitnieniu
Ogród nad Rozlewiskiem 01:09, 20 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Tess napisał(a)
kokoszka



Tu jest gęś, musicie mi uwierzyć na słowo, bo się na widok aparatu zaszyła w krzakach i wyjść wcale nie chciała. A jest taka inna, niż wszystkie mi wcześniej znane - ma garbaty nos? dziób?
Podobno starodawna jakaś odmiana.


Indyk:


Wielkiej urody kogucik i kokoszeczka:


wierzę , bo też kiedyś hodowałam takie siodłate gęsi i takie kurki i kogutki miałam , tylko owiec nie
Ogród nad Rozlewiskiem 00:43, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
I mając przed oczami widok na rozlewisko i łąki nadbużańskie mówię: dobranoc


Ogród nad Rozlewiskiem 00:34, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Kogut w pełnej krasie:



A tu owce. Też staropolska jakaś odmiana, ale nazwy nie pomnę, bom nie zapisała



Ogród nad Rozlewiskiem 00:31, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
kokoszka



Tu jest gęś, musicie mi uwierzyć na słowo, bo się na widok aparatu zaszyła w krzakach i wyjść wcale nie chciała. A jest taka inna, niż wszystkie mi wcześniej znane - ma garbaty nos? dziób?
Podobno starodawna jakaś odmiana.


Indyk:


Wielkiej urody kogucik i kokoszeczka:

Ogród nad Rozlewiskiem 00:24, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Tośmy sobie poutyskiwały na naszą dziwaczną otaczającą nas rzeczywistość (nie mamy sprzecznych ocen ani odrębnych zdań).
Ale ponieważ nerwa od razu łapię, jak te durności widzę i za nie płacę (płacąc podatki), to ja może do spokojniejszych tematów wrócę.
Takich, co to sielskie, anielskie... swojskie i spokojne.

W skansenie ciechanowieckim całe zagrody chłopskie i dworskie zobaczyć można. A jak zagrody, to i to, co w zagrodzie żyło

Fruwało, kwakało, gdakało, piało, beczało, gęgało i bzyczało.

Oj nie, o "bzyczało" nie dziś, bo późno już jest








Ogród szmaragdowy 00:24, 20 wrz 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
DANUSIOWO BUKSZPANOWO





Ogród szmaragdowy 00:06, 20 wrz 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
Dziękuje Aniu.

Jeszcze część ściany z podkładami.



Sciana z wylewką.

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:00, 20 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry



Super widok


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies