Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 20:50, 03 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Na dobranoc jeszcze kilka fotek z dzisiejszego ranka

różyczki
Zimozielony ogród przy białym domu 20:46, 03 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Motyle - fruwające kwiaty 20:45, 03 wrz 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
ja sadzę rośliny wabiące motyle

rozchodniki


i budleje
Mój kawałek raju II 20:42, 03 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
no i następne słoiczki przecieru gotowe na zimę
byłam zamykać folię, bo noce u nas już zimne, wczoraj było tylko 14 st., i przyniosłam taki pomidor Opalka, z czym Wam się kojarzy?
Rajski ogród Ani 20:39, 03 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry

Rajski ogród Ani 20:38, 03 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
"...jesienią, jesienią sady się rumienią,
czerwone jabłuszko pomiędzy zielenią ...."

Już wrześniowe klimaty...jesienne ...

Zimozielony ogród przy białym domu 20:38, 03 wrz 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Danusiu w jakim rozstawie zasadzone zostały horti ?
Rododendronowy ogród II. 20:37, 03 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
No to teraz pastylki na ciśnienie i idę z wizytą do Was.

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 20:31, 03 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Przetacznik napisał(a)







Świetne ujęcia
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 20:26, 03 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
irena_milek napisał(a)
mój rh kwitnie na całego! obok trawa rubrum



Irenko masz swojego potwora tylko trochę mniejszego Rubrum też nie zimuje ?

A co do zwolnienia tempa - zwiążemy ci jedną rękę u Kapiasów może jedną będziesz wolniej pisala
Zimozielony ogród przy białym domu 20:25, 03 wrz 2012
Do góry
Sebek napisał(a)

Poczekamy ale jak żyć





no jak żyć ? siedzieć cicho w kącie, wzdychać i..............robić swoje ......."na te samo modłe"

napewno będzie najładniej w okolicy



Witam i przyłącze się do wszystkich czekających.


Zimozielony ogród przy białym domu 20:16, 03 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Poczekamy ale jak żyć


Rododendronowy ogród II. 20:15, 03 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
zuza12 napisał(a)
Pięknie, cudnie, niesamowicie bajkowo. Jeszcze nie zdążyłam przejrzeć pierwszego wątka a tutaj drudzi szybko rośnie. Pierwszy zostawiam do nadrobienia na zimowe wieczory, a teraz przemknę przez drugi. Tutaj jest super. Człowiek jest raz w zaczarowanym ogrodzie a innym razem z kamerą wśród zwierząt i jeszcze po drodze wpada na wieczorki poetyckie. Teraz juz z tąd nie wyjdę.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego zwykłego i wciąż zmienianego ogrodu.



Zuzo dzięki za miłe słowa. Niełatwo przeczytac w moich wątkach wszystko co zostało powiedziane. Strasznie dużo tego.Mam nadzieję że u Ciebie jest mniej i chętnie zajrzę jak wszystkim odpiszę . Pozdrawiam.
Rododendronowy ogród II. 20:12, 03 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
dajana napisał(a)
Jak zawsze miło sie czyta i ogląda twórczośc Bozenki. Męzowi Bozenko towarzyszył rudzik a mnie kowaliki .Kopałam, przewoziłam, rozgarniałam a one wciaz były blisko mnie,, małe kiwaczki Tylko zdjęcia nie ma kto mi zrobić. Piekne zakupy zrobiłas,jesli chodzi o perowską to miałam ją dwa razy .Bardzo mi sie podoba,, jest jeszcze ładniejsza od lawendy Niestety dwukrotnie mi zmarzła .podobnie jak prusznik który mnie tez zachwyca .Miłego dnia życzę


Dajanko a u mnie mimo że po zimie było strasznie z roślinami to perowskia nie zmarzła , na dodatek przesadzałam ją późna jesienią i byłam pewna że nic z niej nie będzie, a ona bez przykrycia i zupełnie bez śniegu przeżyła tą zimę. Musze jej jeszcze dokupic bo tez mi się bardzo podoba. mam 5 krzaczków ale jeszcze mi brakuje trochę. Kowaliki tez fajne ptaszki a jak nie miał Ci kto zrobic zdjęc to ja wstawie niestety bez Ciebie ale kowaliki wczoraj zrobione, oczywiście musiałam je poczęstowac żeby można było z bliska zdjecia zrobic.







Blaski i cienie nowego życia 20:01, 03 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Urszulla napisał(a)
Niedawno zaczęła dopiero kwitnąć hortensja bukietowa Silver dollar kupiona w lipcu (tam są 3 krzaczki, jeden bardzo okazały kupiłam i te kwiaty w większości to od niego)






Dollarki są piękne! A jeszcze kupić trzy w jednej donicy - to już w ogóle Ci się udało!
Zieleń we wrocławskim ZOO 19:46, 03 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
irena_milek napisał(a)
i jeszcze takie drzewko, nie wiem czy to nie świerk wężowy
mam nadzieję, ze tą krótką relacją, zachęciłam Was do odwiedzenia naszego ZOO ...za rok



To sosna oscista.
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 19:43, 03 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
No teraz mam fajny widok z tarasu - normalnie nie mogę się napatrzeć
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 19:40, 03 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Sebek napisał(a)
No no - niezłe te prace wykopaliskowe Może to czochraki zostaw w donicach na zimę i ozdób lampkami na święta

z czochrakami juz się rozprawiłam



Juz postanowione - dwa razu w roku fryzjer i mam pierwsze kulki
Z jednej już całkiem niezła kulka wyszła, a druga dociągnie w nastepnym sezonie
Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 19:38, 03 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 19:34, 03 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
I jak na razie jest tak



Przy tujach posadziłam jedną Anabelkę i Phantomkę, a od tyłu przetaczniki, które ginęły w objęciach czochraków

nie chciałam za bardzo kopać, bo rozsiało się tam mnóstwo dziewann, a jak na razie są mikroskopijne, więc nawet nie ma jak ich poprzesadzać
Dosadziłam również naparstnice od Ani - asc i w rogu przy ogrodowej znalazły miejsce lilie od Danuszy. Kochane dziekuję jeszcze raz.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies