Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 21:20, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hortensja Limelight rośnie a dziś dowiozłam następne przy świerku i tarasie





Żółtolistne kolumnowe liściaste drzewko - czy tutaj pasuje? :) 21:20, 30 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Berberys Goldenrod?
Tylko nie chciałabym żeby był kłujący... wysokość ok - max. 1,5 m... ale ze względu na szerokość na górze i kolce - odpada
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpqYEyoZ7V-y0apZ5Maa6yo9ROJ5cEEKvSk5I-8JVTeOFfqrEf&t=1[/img]
Mój kawałek raju II 21:17, 30 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ale mało prawusy zamroziłam do risotta, a z kurek i kołpaków jutro będzie zupka

Rozkwitła znowu Twiggy's Rose Harknessa


Zimozielony ogród przy białym domu 21:17, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Mam dziś niesamowita fotkę, Mati w stroju od tenisa ( chyba ..) ?




Zdecydowanie tenisowy plecaczek Tenisowy Babolat na rakietę na plecach
Zimozielony ogród przy białym domu 21:16, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trzeba podlać



I gotowe, już sobie rosną


Zielony Punkt - ogród Finki 21:15, 30 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
listki





i kwiatki



Zimozielony ogród przy białym domu 21:15, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)

]


Mnie powala z nóg rabata wrzosowa......
I jak może być coś jeszcze bardziej ekstra niż miłorząb pomiędzy kulami cisowymi?????
Zimozielony ogród przy białym domu 21:14, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witek wpadł i posadził miskanty Zebrinus











Zimozielony ogród przy białym domu 21:12, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Przed cięciem, ale już jest pocięty, osobiście to zrobiłam

Zielony Punkt - ogród Finki 21:12, 30 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Odętka wirginijska 'Variegata' - bardzo późna odmiana


Jeżówka purpurowa 'White Swan'


Spiraea japonica 'Golden Princess', Lavandula angustifolia 'Blue Scent', Sedum hybridum 'Munstead Dark Red', Sedum Variegated, Sesleria błotna


Zimozielony ogród przy białym domu 21:11, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 21:10, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Betyśka bo ciem spiorę jak łagodna jestem ... i zobacz tak ... sto to możesz latek obchodzić i grymasić ... tu się nowy wątek otwiera po tysiącu a ja ten ogród mam do kilku tysiączków oglądać ... i żeby była jasność ... oberwiesz serio jak natychmiast nie wycofasz tych fanaberii ...
Zimozielony ogród przy białym domu 21:10, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Miłorząb prawdopodobnie zmieni miejsce na druga stronę a tutaj będzie coś extra

Dodam może: coś bardziej extra

Zimozielony ogród przy białym domu 21:09, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kulki przed cięciem



po cięciu

Zimozielony ogród przy białym domu 21:08, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dziś sadziliśmy trawy, lawendę, żurawki i żywopłocik bukszpanowy







Ogród Sylwii od początku :) 21:07, 30 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Do góry
Syla to zdjęcie rozłożyło mnie na łopatki! Perfect!
Zimozielony ogród przy białym domu 21:07, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Mam dziś niesamowita fotkę, Mati w stroju od tenisa ( chyba ..) ?




Mati jest niesamowitym młodym gospodarzem ... tak trzymaj Mati
Zimozielony ogród przy białym domu 21:06, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mam dziś niesamowita fotkę, Mati w stroju od tenisa ( chyba ..) ?


Zielony Punkt - ogród Finki 21:05, 30 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Ukryta limka /tu jest w ciągłym cieniu/




Hydrangea aspera subsp.strigosa
niestety nie zakwitnie. Te wszystkie liście są tegoroczne a ona kwitnie jak H.macrophylla na ubiegłorocznych. Warto mieć dla samych liści, a jak zakwitnie to jeszcze większa radość, poszukajcie sobie w necie jej kwiatów


a obok tejże hortensji Acer shirasawanum 'Aureum', Berberis thunberga 'Harlequin' Chamaecyparis lawoniana 'Stardust' i Ulmus x hollandica 'Wredei' po środku w tle Acer negundo 'Odessanum'


Hortensja ogrodowa znów kwitnie ! Tegoroczne pędy zdążyły dojrzeć...


Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:01, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Konstancja30 napisał(a)
no przecież wczoraj fotnęłam ... jeden goździk ... ze trzy niecierpki i limka ... i Ty mi mówisz, że tyyyle !!! kfiatków wstawiłam i nie zauważyłaś ... ... przemyślę z tą przeprowadzką chyba ...

no one mi pozują co kilka dni tylko ... inaczej mówią o mobbingu ... ... Anula będzie w niedzielę jak przeżyje od furtki do domu to za tarasem całe bogactwo

tyyle tego było https://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=174



Widzialam ale różyczek nowych nie było !!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies