Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

ogrodoweimpresjejolki 11:46, 20 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Witam po przerwie
Wczoraj z powodu upałów na działce było tylko po(d)lewanie i relaks Dziadek zapewniał wodne zabawy wnukom, ale i postronnym trochę się oberwało

Przed wyjściem trochę podlewania. Ale miałam wrażenie, ze wszystko odparowuje, a nie wsiąka w ziemię



Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 11:39, 20 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
jeszcze trochę tarasu - pierwsze fotki w stylizacji Basi





Mój kawałek raju II 11:34, 20 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Trochę dzisiejszych fotekróżyczka wczoraj i dzisiaj rano, ostatniej różyczce jak tylko zrobiłam zdjęcie to moja mała Hania mi ja zerwała, myślałam,że dostanę zawału rozkwitła Trójsklepka Queen of Sweden Graham Thomas miniaturka nn, miała być Berlina ale nie pachnie i nny uklad płatkow, ale też ładna
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 11:18, 20 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
ana_art napisał(a)
Aniu pamiętam Twój taras był jak mój, dajesz mi nadzieje, że mój kiedyś też będzie piękny. A co do marzeń to od dawna wiadomo, że jeśli ktoś bardzo się stra to się spełniają Jestem ciekawa jak reporterzy trafili do Ciebie....


Ana - nadzieja i marzenia - to dobry duet!! spełniaj je!!!
A reporterzy trafili...przez bloga tzn. trafiła do mnie Weranda i zleciła sesję fotografowi i stylistce (bo to freelancerzy są - zdjęcia Rafała są praktycznie w każdym wnętrzarskim czasopiśmie, to dusza-czlowiek )

A tak pracowali z pełnym poświęceniem)





Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 11:14, 20 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Dzień dobry wszystkim z opóźnieniem, bo wczoraj po sadzeniu w tym upale byłam padnięta!

dziękuję Marcie, za relację i spotkanie; prawda, myślałam, ze uwinę się w godzinkę, ale to po prostu niemożliwe; człowiek, dostaje małpiego rozumu, wśród tylu pięknych roślin; czas nam szybko minął, rosliny zostały dobrane, ale kolejną partię dowiezie Marta w czwartek, bo moje auto tego nie pomieści!

i nasza Marta, jestem oczarowana jej podejściem do życia i przyrody i te jej szmaragdowe oczy
na tle trawy, piórkówka, słońce świeciło prosto w oczy!



cudne hortensje i wszystko wokoło



a tu niesamowita hortensja, zupełnie inne liście; fachowym okiem sprawdza kwiatostan
Kiedyś będzie tu pięknie ... 11:10, 20 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu




Madżenko, BAJKA!!!!!!!
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 11:08, 20 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Bozenka kupiła chyba phantom,ale juz w drodze powrotnej uswiadomiłam jej,że na pewno nawet na 10 sztukach nie skończy się.
Ja zaczynałam od limelight,teraz mam ponad 20 i ciągle mi mało,a najmniej miejsca w ogrodzie.

A tak wracałysmy jakby ktoś myślał,że pusto.





Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń 11:06, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Poletko Pana Boga.......hmmm.w tej kwestii nie zdawałabym się na jego prace,ale na własne siły.....
Natura pomoże osiągnąć stan satysfakcjonujący,a i koleżanki pomogą.Masz blisko mnóstwo fajnych dziewcząt i chłopaków.
Z każdym miesiącem będzie lepiej.Trzymam kciuki!
Kwiatek na dobry początek......



Dziekuję.....za trzymanie kciuków i za pieknego slonecznika
....a mój dzienniczek poczynań ogrodniczych nazywa sie Poletko Pana Bogko, bo wszystko, jak narazie, rosnie jak chce
Mój kawałek raju II 11:04, 20 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
jotka napisał(a)
Witam po przerwie

A u mnie wczoraj z powodu upałów na działce było tylko po(d)lewanie
Dziadek zapewniał wnukom schładzanie wodą, ale i innym też się "oberwało:
O rośliny zadbam dopiero od dziś ....




Jolu super to podlewanie, a jakie bezcenne chwile z wnukami, myślę, że i babci sie trochę dostało?
właśnie przyszłam z ogrodu, bo zaczeło padać i trochę grzmi, rano podlałam tylko pod folią , bo wczoraj bylo po powrocie za późno na podlewanie a jak się czujesz? wyjazd pomógł troszeczkę w rehabilitacji?
Nasz przydomowy ogródek 10:57, 20 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Dzięki za porady. Prawdopodobnie katalpa "pójdzie" całkiem na prawo .

Pochwalę się regeneracją kancików. Na trawnik nie patrzcie bo walczę z nim cały czas .







Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 10:51, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ania u mnie jeszcze nie wygląda Fotka z większej odległości wygląda tak: jest sobie skarpa porośnięta żółtą tawułą, a na górze rosną 3 kępy winorośli.
To fotka ubiegłoroczna, teraz są większe...


Kępy, bo inaczej nie można tego nazwać Winorośl rośnie 3ci sezon, od małego patyczka. 3 szt obok siebie. 4ta, ta po prawej, zmarzła i wyrzuciłam ją. Na wiosnę zlecimy zrobienie pergoli umocowanej do budynku pod nie. Stwierdziłam w ubiegłym roku że nie ma jeszcze co robić, bo drewno tylko by niszczało, a krzewy zbyt małe...
Za rok będzie jak w projekcie
Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń 10:23, 20 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Poletko Pana Boga.......hmmm.w tej kwestii nie zdawałabym się na jego prace,ale na własne siły.....
Natura pomoże osiągnąć stan satysfakcjonujący,a i koleżanki pomogą.Masz blisko mnóstwo fajnych dziewcząt i chłopaków.
Z każdym miesiącem będzie lepiej.Trzymam kciuki!
Kwiatek na dobry początek......

Mój mały raj na ziemi :) 10:11, 20 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
Anulka, nie było mnie wczoraj, ale za to dziś skladam Tobie najszczersze życzenia!!! Bądź zawsze taką usmiechniętą, pogodną osobą, pelną ciepła dla ludzi, kwiatów, roslin....




Ogien piękny, i w latarenkach, i w świecach i z ogniska...i ten żar i ciepło bijace od Was...i ogniki w twoich oczach Anula - bo sama jestes jak iskierka
Dla odmiany czas na zmiany... 09:50, 20 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Beatko, dobiłaś do setki pod moją nieobecność, więc spóżnione, ale bardzo gorące gratulacje, bo to pierwsza przecież seteczka jest
Kfiatuch ode mnie




I jeszcze zachwyty nad domkiem muszę dorzucić Świetnie wyszedł po malowaniu
Ogród... reni 09:40, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry




Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 09:25, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Wyskoczyłam skubnąć parę malinek, na dobry początek dnia. Zapowiada się gorący dzień, dobrze że w domu chłodno
Malinki - prawie codziennie taka miseczka z 2 krzewów? Jak dla mnie super Obok dojrzewające żurawiny. Dokupiłam sobie wczoraj 1 krzaczek.


Te pomidorki koktajlowe są super, fajnie że mam jeszcze troszkę nasion - na przyszły sezon posadzę je w doniczkach do góry nogami Bardzo plennne, a krzaczek mały i zwarty, idealny do doniczki


Żurawkowa rabata - jak się rozrosną te w "przechowalni" od północy (źle sobie tutaj radziły), uporządkuję je kolorystycznie. Ale i tak już mi się podoba


Uwielbiam zółte hosty, te kwitną na biało - faktura ich liści jest niesamowita


Różany żywopłot kwitnie słabo, ale nadal pachnie


Pierwsza lilia - oczywiście miała być biała... a wygląda na to wszystkie będą różowe...


Piórkówka Hameln jest świetna, będzie ją czekać przeprowadzka bardziej z przodu rabaty. W jej miejsce posadzę proso rózgowate, dobrej wysokości (Karl Foertster - trzcinnik proponowany przez Magnolie nie do kupienia, nawet na wczorajszych targach :/


Winorośl oszalała, krzaczek 50cio centymetrowy ugina się pod ciężarem owoców, niedługo będą dojrzewać


I na koniec - nowe trawki wczoraj kupione z Krysią:
Red Baron i dodatkowa żurawina Pilgrim;


I piórkówka no name (ktoś zna odmianę?) raczej do donicy, bo pan sprzedający stwierdził że lepiej ją okryć...ale ma fajne kotki, zupełnie inne niż Hameln. Ktoś może wie jaka to odmiana?

Mój kawałek raju II 09:16, 20 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Witam po przerwie

A u mnie wczoraj z powodu upałów na działce było tylko po(d)lewanie
Dziadek zapewniał wnukom schładzanie wodą, ale i innym też się "oberwało:
O rośliny zadbam dopiero od dziś ....



Dla odmiany czas na zmiany... 09:07, 20 sie 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Do góry
Diana napisał(a)






PIĘKNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Beatko zrobiłaś córci dzieło sztuki Napewno całe życie będzie pamiętała jaki miała piękny domek w dzieciństwie
Jeszcze raz napiszę że jest boski !!!!!!!!


Beato naprawdę fajna rzecz, super.
Rododendronowy ogród II. 09:01, 20 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Do góry
Bożenko, dzięki za piękny wiersz , to była wielka przyjemność poznać Cię w realu, niestety moj ogród był kompletnie nie po drodze, Ela miała wiecej szczęścia, dedykuję Ci najpięknieszą różę z mojego ogrodu

Kiedyś będzie tu pięknie ... 08:51, 20 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu



Łaaaaaał!!!! Muszę tę iluminację zobaczyć na żywo!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies