Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.
19:50, 10 sie 2012
Dziękuję wszystkim za powitanie. Nawet nie wiecie jak tęskniłam za tymi stronkami. Teraz potrzebuję trochę czasu aby nadrobić zaległości. A doba ma tylko 24 h i nic się nie da dołożyć. Biegam między domem i ogrodem i nie wiem co ważniejsze. Najpierw kilka fotek z ogrodu.
Kiedyś gdzieś czytałam o magnoliach, które kwitną dwa razy i okazało się, że chyba taką mam. Bo to przecież nie cud.
Hibiskus szaleje i obficie pokrył się kwieciem.
Białe lilie dumnie górują nad innymi kwiatami.
A tego bardzo lobię, tylko nie wiem jak się nazywa.
Kiedyś gdzieś czytałam o magnoliach, które kwitną dwa razy i okazało się, że chyba taką mam. Bo to przecież nie cud.
Hibiskus szaleje i obficie pokrył się kwieciem.
Białe lilie dumnie górują nad innymi kwiatami.
A tego bardzo lobię, tylko nie wiem jak się nazywa.