Moje spełnione marzenie Małgocha 1960
21:36, 21 lip 2012
Renato,czekam na twój wątek,będzie dobrze.
Elu,lilii miałam więcej,ale w ubiegłym roku sporo mi wymarzło.Jak ogląda się na forach ogrodowych tyle pieknych odmian to chciałoby się mieć je wszystkie,ale wiadomo,że się nieda.Mimo wszystko we wrześniu u nas na agrze dokupiękilka.
Aniu,chciałam dokupić jeszcze jedną w razie gdyby mi ta zginęła,ale nie mogłam potem jej spotkać.
Na spotkaniu było bardzo fajnie.Ania,dobra duszyczka sprawiła mi niespodziankę i przywiozła 3 kolory floksów,do których nie mam zupełnie ręki i fajny niski nachyłek,a od Bożenki dostałam pięknego miskanta.
Elu,lilii miałam więcej,ale w ubiegłym roku sporo mi wymarzło.Jak ogląda się na forach ogrodowych tyle pieknych odmian to chciałoby się mieć je wszystkie,ale wiadomo,że się nieda.Mimo wszystko we wrześniu u nas na agrze dokupiękilka.
Aniu,chciałam dokupić jeszcze jedną w razie gdyby mi ta zginęła,ale nie mogłam potem jej spotkać.
Na spotkaniu było bardzo fajnie.Ania,dobra duszyczka sprawiła mi niespodziankę i przywiozła 3 kolory floksów,do których nie mam zupełnie ręki i fajny niski nachyłek,a od Bożenki dostałam pięknego miskanta.
