Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
08:09, 19 sty 2022
Później była praca nad glebą bo wyjątkowo tam była fatalna. Trwało to trochę bo ciągle nie byłam zadowolona z tego podłoża mimo piasku, obornika, kompostu i tak glina wyłaziła. Lądowało tam przez dwa lata wszystko. Opadłe jesienią liście, skoszona trawa, znów kompost, przekompostowane zrębki i tak wkoło. Zeszłej wiosny zaczęliśmy wytyczanie i sadzenie












