Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

ElzbietaFranka 23:48, 16 sty 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Monia81 napisał(a)
no i klonowa...





Witam Moniu

Ciągle mam przed oczami twoje początki jak się zabierałam za sadzenie.
Zaledwie parę lat i powstał tak pięknie nasadzony ogród.

Dobrane na rabatkach rośliny to majstersztyk. Cały czas cos kwitnie.

U mnie też ciemierniki w paczkach przy ziemi.
Za to mam na balkonie w donicach posadzone i bardzo ladmlnie kwitną. Może jutro zrobię fotki.

Dzięki Monia tobie też dużo zdrowia i spokoju w tym roku.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magara 00:11, 17 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6528
Monia, dopiero dotarłam ale udało mi się obejrzeć podsumowanie - jest pięknie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mala_Mi 15:11, 17 sty 2022


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Monia, wielki mnie w latach tu nie było.. ani w zasadzie na forum.. a tu taki raj dla oczu. Jestem pod wrażeniem, wrócę podelektować sie efektami pracy. To sie nazywa umieć wyczarować ogród
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
eda 16:07, 17 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super kino zaliczone mam
fajnie popatrzeć jak stopniowo wszystko się budzi i zachwyca



Monia czy tu pyrowskaya ? bo u mnie pokłada się i przy płocie musiałam przesadzić czy tniesz ją w jakiś sposób ?
wygląda jak rabata uli

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Monia81 17:38, 17 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7963
anabuko1 napisał(a)

Twoja działeczka w tych szerszych perspektywach pokazuje jak już masz zadbany , uporządkowany i bardzo ładnie ułożony ogród i rabaty
Wielkie brawa!!


Aniu dziękuję

ElzbietaFranka napisał(a)



Witam Moniu

Ciągle mam przed oczami twoje początki jak się zabierałam za sadzenie.
Zaledwie parę lat i powstał tak pięknie nasadzony ogród.

Dobrane na rabatkach rośliny to majstersztyk. Cały czas cos kwitnie.

U mnie też ciemierniki w paczkach przy ziemi.
Za to mam na balkonie w donicach posadzone i bardzo ladmlnie kwitną. Może jutro zrobię fotki.

Dzięki Monia tobie też dużo zdrowia i spokoju w tym roku.

Pozdrawiam


Elu dziękuję, no za chwile będzie 5 lat jak jestem na forum, a zmiany już ogromne, ale o początkach nie zapomniałam, ciężko było, ale się opłacało buziaki

Magara napisał(a)
Monia, dopiero dotarłam ale udało mi się obejrzeć podsumowanie - jest pięknie


Dziękuję, cieszę się, że wpadłaś


Mala_Mi napisał(a)
Monia, wielki mnie w latach tu nie było.. ani w zasadzie na forum.. a tu taki raj dla oczu. Jestem pod wrażeniem, wrócę podelektować sie efektami pracy. To sie nazywa umieć wyczarować ogród


Aniu dzięki, wiesz bardzo mnie cieszą takie komentarze buziaki



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:48, 17 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7963
eda napisał(a)
Super kino zaliczone mam
fajnie popatrzeć jak stopniowo wszystko się budzi i zachwyca



Monia czy tu pyrowskaya ? bo u mnie pokłada się i przy płocie musiałam przesadzić czy tniesz ją w jakiś sposób ?
wygląda jak rabata uli



Edytko na klonowej to nie perovska, tutaj na fotce to kocimiętka Walker's low, uwielbiam ją bo jedno bzyczenie na niej, jak kwitnie
A Perovską Blue spire mam na cypelku, obcinam ją wiosną a ona puszcza potem nowe pędy, stoi prosto, może się nie pokłada bo inne kwiaty ją podtrzymują, sztywno stoi


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
April 18:21, 17 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
O jak dobrze trafiłam. Świetne porównania. Cypelek jest w mojej ulubionej kolorystyce.
Ale chyba najbardziej zazdroszczę tej preriowej rabatki. Raj dla motyli i dla oczu.
Oglądając takie piękne zdjęcia tym mocniej tęsknię za wiosną. Już bym chętnie chwyciła za szpadelek, pozbywając się zimowego tłuszczyku i pracowego stresu.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mala_Mi 19:21, 18 sty 2022


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Masz naprawdę rewelacyjnie skomponowany ogród. Wróciłam do początku by zobaczy kiedy się pojawiłaś na forum. 5 lat i taki efekt.
Ja jest4em pod wielkim wrażeniem..to mi w duszy gra. Ten styl
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
eda 20:03, 18 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monia81 napisał(a)


Edytko na klonowej to nie perovska, tutaj na fotce to kocimiętka Walker's low, uwielbiam ją bo jedno bzyczenie na niej, jak kwitnie
A Perovską Blue spire mam na cypelku, obcinam ją wiosną a ona puszcza potem nowe pędy, stoi prosto, może się nie pokłada bo inne kwiaty ją podtrzymują, sztywno stoi




o to dzięki a widzisz kolor mnie zmylił bardzo mi się spodobało zapamiętam nie mam kocimiętki Pyrovską też tnę tylko zaskoczył mnie ten pokrój czyli jednak też u ciebie startuje bardzo do góry
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
galgAsia 20:08, 21 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Monia, porównanie super
Fajnie wrócić do początku drogi i móc powiedzieć: ale się narobiłam!
Za to efekt WOW!!!
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies