Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 19:07, 18 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Martku, Madziu, Jolu, Kasiu, Vita jak miło, że dotarła Kolejne pozycje czyli nr 4 o trawach - już w redakcji a obecnie pracuję nad nr 5 - rabatami kwiatowymi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 19:10, 18 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
Już zamówiłam. Dziękuję Danusiu za podpowiedź.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 19:13, 18 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiu, to miło Na pewno się przyda, ja z przyjemnością sobie ogladałam na spokojnie wszystkie zdjęcia. Moja wnusia zadebiutowała na 3 zdjęciach- i nie ma tutaj żadnej ściemy - faktycznie leciała biegiem z tym dwukółkiem i liliami na nim.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 21:18, 18 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Od samego rana przebierałam nóżkami czekając na kuriera z książką...Dzięki za takie piękne wydanie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ElzbietaFranka 23:33, 18 sty 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
A ja kupię jak przyjadę będzie powód.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magara 00:12, 19 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Książka dotarła i do mnie
Zdążyłam tylko przejrzeć ale już mi się podoba
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Sebek 17:08, 19 sty 2022


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Właśnie przeglądam książkę - projekty warzywnikow zwaliły mnie z nóg Ogromne gratulacje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 20:06, 19 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebciu a widziałeś też fragmenty projektów naszych?
Usytuowanie warzywników w ogrodzie?
Dziękuję bardzo za odzew, jutro jadę podpisywać kolejne książki, bo wszystko poszło Nie spodziewałam się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
pawel2806 21:06, 19 sty 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Ogrodowisko na Instagramie na pewno zyska rzeszę nowych fanów. Pozdrawiam
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Gardenarium 21:18, 19 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O właśnie, prośba o klikanie czy tam dodawanie, nie wiem jak to działa, mam za słaby tel. na relacje Ja z tych co starej daty. Nie lubię zmian tel. nie ogarniam tego. Ja tylko posty mogę dodawać - w relacjach wyręcza mnie Ania - synowa kochana
Próbuję się tego nauczyć.

Prośba więc - oglądajcie na Instagramie Ogrodowisko.pl i klikajcie.
Powiem tak;

Aby ogród mógł się rozwijać i tworzyć nowe rzeczy, musi więcej ludzi o nas wiedzieć. Kto żyw niech udostępnia.

Planujemy kurs projektowania ogrodu, warsztaty etapowe, ale do tego potrzebny jest nam pawilon herbaciany - plan jest, ale na realizację trzeba uzbierać Im więcej ludzi przyjedzie, tym szybciej powstanie pawilon.

Ogród nie ma dofinansowania, sami zbieramy na wszystko, więc trudno jest przy takim areale.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies