Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zacisze Alicji 21:39, 22 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry


WESOŁYCH ŚWIĄT.
Zacisze Alicji 21:32, 22 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
U mnie na choince różności, kolorowo i błyszcząco, jak choinka, to choinka.

Zacisze Alicji 21:26, 22 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Wszystkim odwiedzającym życzę cudownych, radosnych, rodzinnych świąt oraz dużo zdrowia i spokoju.

Sezon 2017 u Hanusi 21:16, 22 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Ustrojona!





Hanusiu, pięknie ustrojona, taka prawdziwa choinka.
Cudownych, radosnych, rodzinnych świąt i dużo zdrówka.
Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 20:32, 22 gru 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Do góry






Jeju, strelicja jak pięknie kwitnie mam taką ale nie ma tylu kwiatów najczęściej tylko jeden.

Karola super wypoczynek też bym chętnie zniknęła na święta.
Córka leci po świętach oby granicy nie zamknęli.
Karola miłego wypoczynku i wracaj zdrowa.
Pozdrawiam
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2021 / 2022 19:17, 22 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
I my chcemy Wam Kochani złożyć życzenia miłości i spokoju, wokół samych dobrych ludzi, radości z każdego dnia i drobiazgów bo one składają się na uczucie szczęścia, o które tak trudno przez ostatnie lata. Dużo sił do pokonywania codziennych trudności i odwagi by stawiać życiu czoła. A w Nowym Roku pomyślności i samych pogodnych chwil.
Sezon 2017 u Hanusi 18:16, 22 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Joku napisał(a)
Udanych Świąt życzę.


Dziękuję,Jolu.Tobie-też,aby-zdrowo!
W moim małym ogródeczku II 17:30, 22 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
basia3012 napisał(a)
Dorotko, dwa razy w tygodniu pieczesz słodkości! No, to mnie wpędziłaś w kompleksy.
Kiedyś piekłam czasem słodkości a teraz to na większe uroczystości typu imieniny, święta. Lenia mam i tyle.
My z mężem lubimy do kawy mieć coś słodkiego, poza tym jak przyjeżdżają wnuki to albo piekę wcześniej, albo z nimi. Radocha przy tym jest wielka. Jeśli tylko mogę nie wpuszczam do siebie lenia, zawsze byłam osobą aktywną. Teraz ze względu na mój stan zdrowia muszę mądrze wykorzystywać siły.





W moim małym ogródeczku II 17:22, 22 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
AgataM napisał(a)
Robisz piękne dekoracje,łącząc je w cudowne kompozycje. Tyle serca wkładasz w to wszystko. Trwaj chwilo jak najdłużej, a ja będę je ciągle podziwiać
Dziękuję Aga, niby zrobiłam dekoracje i cieszę się z odświętnego wyglądu ogrodu. Wczoraj miałam wnuków, wrażeń i zachwytów było wiele. Dużym zainteresowaniem cieszył się karmnik i przylatujące ptaszki.
Tak wygląda mój ogród jak wychodzę z domu.





Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 17:14, 22 gru 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Na forum choinkowe klimaty, to i ja wrzucam swoją (na mojej choince jest wszystko, zgodnie z porzekadłem „wystroić się jak choinka”) i dołączam życzenia spokoju, piękna, światła, poczucia sprawczości i pokoju .

Zieleń, drewno i antracyt 17:05, 22 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Wszystkim Wam na te nadchodzące Święta życzę dużo ciepła, miłości i takiego spokoju, jakim się raczy mój domowy Mikołaj (lub jak kto woli Gwiazdor)

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 16:01, 22 gru 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry
Wracamy w pierwszym dniu świąt. Na drugi zaprosiłam rodziców na obiad więc będę się spinać. Kupię świeże warzywa, przywiozę stąd, chleb też, bo w święta nic świeżego nie kupię u nas...

Powoli robimy zakupy, jutro wycieczka do Pamukkale i cały dzień nas nie ma, w piątek dzień na basenie i w sobotę wracamy do domu.

Cztery lata temu byłam w Azji, było świetnie święta poza Polską pozwalają się niesamowicie zdystansować do wszystkiego. W większości przypadków nie mam ochoty w tym brać udziału...


Buziaki dla Was









Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2021 / 2022 15:44, 22 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, a świąteczny czas sprzyja przemyśleniom i refleksjom. Jednak od dwóch lat nie jest łatwo z powodu pandemii.

Poświęćmy więc chwilę na wspomnienia o tych Bliskich, których już z nami nie będzie w tym roku przy wigilijnym stole.

Jednoczmy się z tymi, którzy z nami się spotkali i cieszmy się wspólnym czasem. W blasku choinki, otoczeni magiczną aurą, złóżmy sobie nawzajem życzenia.

I my się do nich przyłączamy. Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, dużo życzliwości dookoła i oczywiście, aby Wasze ogrody były coraz piekniejsze i przynosiły moc radości...

Ogrodowisko

Ogród z zegarem 15:25, 22 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Do góry
I jeszcze jedna ozdoba

Ogród z zegarem 15:23, 22 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Do góry

Ogród z zegarem 15:21, 22 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Do góry
Choinka, na pniu

Ranczo Edy 11:23, 22 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Ranczo Edy 11:17, 22 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Zbliża się zbliża
zaraz nastąpi sama przyjemność
czekaliśmy cały rok
i już prawie jest
narodzi się dziecina i nadzieja ...

Dla wszystkich was kochani zdrowia i bliskich koło siebie oraz radości z naszej pasji
Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia
w Nowym Roku 2022
Życzy
Eda z rodzinką i zwierzakami

Sezon 2017 u Hanusi 11:09, 22 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Dziękujemy Wzajemnie Hanusia wszystkiego Najlepszego dla całej twojej rodzinki źyczymy na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący 2022rok szczęścia zdrowia i uśmiechu

I źeby spacja wyzdrowiała i piękna twoja chinka pachnąca lasem ...

Ogród prawie wymarzony … 09:52, 22 gru 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
olciamanolcia napisał(a)


A proszę




Hm ciekawie wygląda z tym złotem Mój syn też ma zastawę czarną.
U mnie tradycyjnie biały obrus w Wigilię a potem w mikołaje taki kolorowy.
Ps. Moją uwagę zwróciłam na krzesła
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies