Zieleń, drewno i antracyt
09:22, 21 cze 2021
Asiu, upały bardzo źle znoszę, weekend piekielny przezyłam, a właściwie przeleżałam. Trochę brodziłam w basenie nieletnich, ale woda jeszcze nie nagrzana. Dzisiaj ma być tak hardcorowo, a potem lekko odetchnę. Nawałnicy nie zazdroszczę.
Drugą wymienioną przez Ciebie różę mam na oku. Piękne ma ciemne pylniki
Twoje cynie pięknie się prezentują na rabacie. Za chwil kilka idealnie zgrają się z daliami obok