Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

MiluniaB 23:23, 18 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ale firka piesek i kotek - najpiękniejsza
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
antracyt 15:04, 19 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Towarzystwo przeważnie rozkłada się na ulubionych rabatach i sukcesywnie je "przeganiam" w inne miejsca. Tutaj akurat mogą leżakować bezkarnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 15:43, 19 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)



Tekst mi zjadło

Haha, dziur to u mnie całkiem sporo jeszcze, na pewno będę mogła łatać jeszcze kilka lat, bez dorabiania nowych

A żeby nie było, że tylko róże u mnie rosną, to teraz kilka cienistych miejsc. Pokazuję wprawdzie wciąż te same kąty, ale za to rośliny lekko się zmieniają


Tutaj nie masz dziur. Nic już nie wciśniesz
Ja wciąż myślę czym załatać swoje, żeby przeżyło i cieszyło

Zwierzyniec boski
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 11:41, 20 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Tak, akurat te rabaty są wypełnione po brzegi. Rada najbardziej praktyczna jest taka, żeby wypełniać tym, co się dobrze u nas czuje. Będzie się rozrastać szybko i zdrowo rosnąć. Takie rośliny zdobią najlepiej Eksperymenty oczywiście też są wskazane, ale trzeba się liczyć z ewentualną porażką. Mi np. umarł posadzony niedawno piękny jarząb, drugi jest w stanie agonalnym... drugiej próby z nimi nie zrobię. Szukam lepszej alternatywy.

Kolejne róże pokazują, co mają najpiękniejsze cieszę się, że im jest u mnie dobrze.
Golden Celebration wszystkie kwiaty uparcie kieruje za ogrodzenie, sąsiedzi nie narzekają Obok ulubiona nn, w tym roku z powodu mrozów zredukowany prawie do zera.

Elmshorn też zmaltretowana przez mróz, ale dzielnie odbudowuje krzew. Za to Ascot w ogóle na tą zimę nie zareagowała, coraz większa i cała w pąkach


Na koniec "maleństwo" od Sylwii i nówka Felicite Parmentier. Kwiaty ma malutkie, ale pachną bosko

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 22:57, 20 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Zwierzaki świetne . Kot wygląda na zmęczonego upałem

Róże pięknie Ci kwitną. Ehhh. Straszna ta choroba, widzę pierwsze objawy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 23:04, 20 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zuziu u mnie to się bez eksperymentów nie obejdzie Zostanie to co sobie poradzi
Róż masz bardzo dużo, wszystkie ładne ale ja na różyczkę jakoś nie choruję , kolce mnie jednak powstrzymują u
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
edi75 07:57, 21 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
Piękne masz róże...i jaka róznorodność
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
galgAsia 08:19, 21 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cieniste zakątki piękne Zwierzaki cudne
Żyjesz po tym piekielnym weekendzie? U mnie był ukrop, a wczoraj nawałnica łamiąca drzewa i zrzucająca donice na głowę...
A patrzyłaś na takie różyczki - Strandperle Amrum i Strandperle Norderney? Też mnie złapały na kostkę i nie chcą puścić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 09:22, 21 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
galgAsia napisał(a)
Cieniste zakątki piękne Zwierzaki cudne
Żyjesz po tym piekielnym weekendzie? U mnie był ukrop, a wczoraj nawałnica łamiąca drzewa i zrzucająca donice na głowę...
A patrzyłaś na takie różyczki - Strandperle Amrum i Strandperle Norderney? Też mnie złapały na kostkę i nie chcą puścić

Asiu, upały bardzo źle znoszę, weekend piekielny przezyłam, a właściwie przeleżałam. Trochę brodziłam w basenie nieletnich, ale woda jeszcze nie nagrzana. Dzisiaj ma być tak hardcorowo, a potem lekko odetchnę. Nawałnicy nie zazdroszczę.
Drugą wymienioną przez Ciebie różę mam na oku. Piękne ma ciemne pylniki tylko podobno zapach dość słaby. Z chęcią gdzieś bym ją wąchnęła na żywo przed zakupem.
Twoje cynie pięknie się prezentują na rabacie. Za chwil kilka idealnie zgrają się z daliami obok


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:41, 21 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
edi75 napisał(a)
Piękne masz róże...i jaka róznorodność

Dziękuję Starałam się, żeby pomimo różnorodności tworzyły w miarę spójną całość. Chociaż pomyłkowo trafiły mi się dwa takie cudaczki, które jesienią odsepatuję od reszty, bo wyjątkowo się gryzą. Co zabawne, do siebie akurat pasują całkiem nieźle

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies