Przerwa na kawę...
11:26, 14 cze 2021
Rabata przy wiacie, teraz trochę smutna bo jeszcze koloru brak.
Doniczkowo od wejścia
I przyłapana na gorącym uczynku objadania roślinek i potem drapania drzewa
no przecież ja niewinna jestem
Doniczkowo od wejścia
I przyłapana na gorącym uczynku objadania roślinek i potem drapania drzewa
no przecież ja niewinna jestem
