Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały domek z ogródkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały domek z ogródkiem

Martka 21:17, 27 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Marta, to się nazywa metamorfoza! Wow! Wszystko uporządkowane, możesz teraz na spokojnie planować kolejne rabaty i metamorfozy

Psa nie mam, choć bardzo bym chciała, nie mogę się wypowiadać, widzę tylko, że u jednej sąsiadki pies biega jak szalony, kiedy ktoś lub coś porusza się na zewnątrz, u drugich sąsiadów pies bardzo spokojny. Może to kwestia temperamentu i ułożenia.
Annna12 23:47, 27 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Marta te donice są super! ja też mam tak zrobiony taras i to się bardzo sprawdza.. rośliny się z nich "wylewają". Będzie fajny efekt jak roślinki nabiora masy. A jakie miskanty tam posadziłaś?
____________________
Ogród z koroną w tle...
Joann 09:37, 28 maj 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Hej Marta, widzę, że mamy podobny dobór roślin: klony, danica, brzoza płacząca, graby i tez mam donice przy tarasie Super pomył z tymi krawężnikami. U mnie było tyle roboty ze stawianiem bloczków, a tu efekt "niemal" natychmiastowy. Lubię takie rozwiązania, proste i efektowne w rezultacie.
____________________
Joanna Ogród długi
LIDKA 10:15, 28 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7048
Marta_80 napisał(a)
Przedogródek :


Trawka wow i wszystko inne też. Klony śliczne korony mają.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
anbu 10:15, 28 maj 2021


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Marta_80 napisał(a)
Taras prawie skończony, trzeba tylko pomalować i dosiać trawę.
Martka, tak ten buk płaczący jest zdecydowanie za blisko tarasu i wymaga przesadzenia.
Wyszło tak:


Buk docelowo osiąga około 3 metrów średnicy. Możesz go trochę podnieść, bo wygląda jak jakiś garbusek Nie jest to skomplikowana operacja
Marta nie sadź drzew z trawie, zabierz się za to kompleksowo - czyli najpierw zaplanuj rabaty a dopiero później sadź rośliny.
____________________
Ania Ogród Ani :)
LIDKA 10:16, 28 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7048
Marta_80 napisał(a)
Przedogródek :


Trawka wow i wszystko inne też. Klony śliczne korony mają.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Marta_80 10:47, 28 maj 2021

Dołączył: 08 maj 2020
Posty: 73
anbu napisał(a)


Buk docelowo osiąga około 3 metrów średnicy. Możesz go trochę podnieść, bo wygląda jak jakiś garbusek Nie jest to skomplikowana operacja
Marta nie sadź drzew z trawie, zabierz się za to kompleksowo - czyli najpierw zaplanuj rabaty a dopiero później sadź rośliny.

Teraz już to wiem Wszystko, co w trawie było sadzone przed ogrodowiskiem.
____________________
MartaMały domek z ogródkiem
popcorn 10:53, 28 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bardzo ładnie u Ciebie, super zmiany, jak elegancko! Będę podglądać
____________________
Mój nowy ogródek
ANNA1976 05:57, 09 sie 2021


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Marta, bardzo podoba mi się u Ciebie. Ja również jestem w trakcie budowy tarasu i donic. Mieliśmy w planie donice murować z bloczków betonowych ale teraz zastanawiamy się czy nie zrobić jak u Ciebie. Bardzo ładnie wyszło. Jaką kostkę masz na tarasie? Czy krawężniki są w jakiś sposób połączone ze sobą? Może masz więcej zdjęć z realizacji?
____________________
Ogród pod sosnami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies