April podbija las...
21:49, 28 maj 2021
Fotki ode mnie będą jutro, dziś już ledwo widzę. Ja jestem raczej rannym ptaszkiem niż sową. Łatwiej mi wrzucić fotki o piątej lub szóstej rano niż teraz. Może i sieć będzie mniej oblegana...
Tylko jedna fotka z cudnego ogrodu Kwartecika, który odwiedziłam w czwartek
Tylko jedna fotka z cudnego ogrodu Kwartecika, który odwiedziłam w czwartek
