Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z zegarem 21:56, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Agatorek napisał(a)
I ja będę miała rodki (bardzo słabo mi kwitną, za dużo słońca mają)


Głóg zaczyna

Piękny kolorek rodka.
I głóg śliczny. I wielki.
Jak teraz widzę te kwitnące głogi to aż mi się go chce u siebie.
Ale jeszcze się waham
April podbija las... 21:49, 28 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Fotki ode mnie będą jutro, dziś już ledwo widzę. Ja jestem raczej rannym ptaszkiem niż sową. Łatwiej mi wrzucić fotki o piątej lub szóstej rano niż teraz. Może i sieć będzie mniej oblegana...

Tylko jedna fotka z cudnego ogrodu Kwartecika, który odwiedziłam w czwartek

Ogród w Klein Kottorz 21:49, 28 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
Jeszcze widok z góry na rabatę na wprost tarasu.
Oczko było prawie puste, ale codziennie pada deszcz i jest za zimno, żeby wejść do tej wody i zrobić porządek.








Zielone drzwi w Kruklandii 21:45, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Juzia napisał(a)
Dzieliłam na ile się dało.
Wyszło na styk.

Rabata na 53 dołki


I uwiązany klon




No no, bergeniowa rabata się szykuje. Fajny pomysł.
Pozdrawiam
Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 21:29, 28 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Calsap.
W ogródku Martki 21:24, 28 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Aga, inne drzewa nie mają kłopotów, czyli wiąz, ambrowce, klon jawor Brilliantissimum, grujecznik i graby. Graby spodobały się natomiast opuchlakom, widziałam dziś na jednym czubku, są też ślady powgryzanych liści.

Edit: Opuchlakom smakuje grab! Stołówka na czubku 3 metrowego drzewa.
Szukam wrotyczu.






Ogród w remoncie 21:14, 28 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
I takie tamy









Ogród w remoncie 21:07, 28 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Postępy





Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 21:02, 28 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Bolesław Chrobry (Royal Lilac).
Choroby i szkodniki grabów, grab - Carpinus 21:01, 28 maj 2021

Dołączył: 28 maj 2021
Posty: 1
Do góry
Witam, proszę o pomoc. Nie wiem co się dzieje z moimi grabami, dziury i plamy na liściach - dodaje zdjecia.

Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 20:52, 28 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Królowa Jadwiga (Royal Butterfly).
Zielone drzwi w Kruklandii 20:41, 28 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Pierwszy mini ogródek obsadzony!
No prawie. Muszę dosadzić jednego miskanta tu na rogu domu, ale go jeszcze nie mam



Płoty są.
Została altana do budowy i wysypanie rabat korą.



Tu hosty i dwie seslerie heuflera na próbę, bo w takim cieniu to jeszcze nie sadziłam Myślę czy bluszczu na ten płot nie dać...



Bergenie i tawułki klapły, ale przy takiej pogodzie mam nadzieję, że szybko odżyją.






Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:31, 28 maj 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Tak lubię widoki z Twojego ogrodu, że kolejny dzień wracam do oglądania zdjęć dobrze, że zawsze dajesz mam ich solidną porcję a pokazałabyś aktualizację, jak obecnie prezentuje się Twój żywy obraz w marokańskiej ramie?


Kasiu żywy obraz ma się dobrze. Podmieniam tylko bromelię jak przekwitną. Kolor zależy jaki akurat mi się w markecie trafi. Nie zawsze jest idealnie, ale coraz mniej konsekwentna jestem. Teraz mam różowe, bo kiepski wybór był po otwarciu marketów po zamknięciu na czas lockdownu.
Jedynie pies mi wyrwał i pogryzł jeden konar z pomiędzy kamieni zaraz na początku po przywiezieniu ze schroniska. I tak zostało. Muszę coś dosztukować. Ale na pierwszy rzut oka nie rzuca się w oczy.




Miłkowo - sezon 2016-2022 20:20, 28 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
oliwka napisał(a)





Ale to jest fajne ujęcie!!!

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 20:17, 28 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry












matane!
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 20:10, 28 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry








cdn...
Małymi krokami-Ogród Wioli 20:04, 28 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Ogrodniczka na nowym dywaniku ...




Piękna ogrodnicza ogródeczek zachwyca
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 20:01, 28 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
Yahoo!

- dziś kolejna seria wiosennych fotek z herbacianego ogrodu gdzie będziecie mogli smakować oczami klimaty japońskie gdzie no są klony, klony i jeszcze raz klony palmowe...

zapraszam gorąco










cdn....
Działka prawie w Borach Tucholskich 19:56, 28 maj 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry






Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 19:37, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry


Kasiu, co to za drzewa pod płotem rosną ?
Ty je sadziłaś czy już spółdzielnia miała posadzone?
Tort zachwycający, czosnki też, bzy w donicach również
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies