moja obiela cieniutka ale już daje kwiatki Gosiek możesz zerknąć mam dzisiejszą nowinkę lilakową (z nazwą )
Dereń kwiecisty przepięknie kwitnie. Zima mu jakoś nie zaszkodziła.
tu prośba o identyfikację, Hanuś rozpoznasz, co to jest...w marcu chciałam ciachnąć, czasu zabrakło, a to zakwitnie.