Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Alija 21:29, 01 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Agatko! Bardzo współczuję, najważniejsze to postawienie prawidłowej diagnozy. Ja dwa lata temu miałam problemy, wtedy okazało się, że to od kręgosłupa, dobry rehabilitant postawił mnie na nogi.
Pozdrawiam i zdrówka życzę. Trzymaj się.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 22:04, 01 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Agania napisał(a)

Nie nie jest zastanawiam się nad tym żeby się przebadać w tym kierunku i zastanawiam się też nad fibromialgią?

Nie wykluczone, Ty najlepiej wiesz jaki to ból i czego. Trzymam kciuki za trafną diagnozę bo to połowa sukcesu w leczeniu i uldze.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:18, 01 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Agatko .....teraz są ciężkie czasy na leczenie ....tylko covid ...żadnych chorób innych się nie leczy .....no może jedynie raka ......

masakra ....współczuję bólu -wiem co to znaczy .....niestety ,bardzo często boli mnie tzw cały człowiek ....nie mam już tej werwy co kiedyś .....a leczenie tylko sterydami .....


robiłaś profil ANA ? to przy chorobach autoimmunologicznych się wykonuje ....objawy podobne ,a chorób od groma -RZS ,Toczeń i wiele innych .....

musisz znalezć dobrego lekarza -może i nawet warto prywatnie się przejść na konsultacje ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 22:59, 01 maj 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Kochana przez dwa miesiące biegałam po lekarzach, wszyscy przyjmują prywatnie. Nikt o wirusie tam nie myśli. Miałabym już Lutyensa z Teak meble, zegar Chronosa i jeszcze coś... Ale zdrowie najważniejsze. Powtórz badania, mnie co chwila wychodziły inne wyniki. Słuchaj Madzi, z pracy ma doświadczenie. Trzymam kciuki Agatko, ból odbiera radość.
Jakieś fotki z twoje dżungli... Jak magnolie? Dały radę?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Gosialuk 09:31, 02 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Agatko przykro czytać o twoich problemach, zwłaszcza, że z bólem codziennym się wiążą. Trzymam kciuki za właściwą diagnozę i leczenie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 22:38, 02 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Agania napisał(a)

Nie nie jest zastanawiam się nad tym żeby się przebadać w tym kierunku i zastanawiam się też nad fibromialgią?




Czytam od kilku stron o bolach.. zrób test na boreliozę. Nie doczytałam od kiedy masz te bóle. Do pół roku możesz boreliozę wyleczyć. Podadzą antybiotyk przez 1 miesiąc.
Miałam bolerioza wszystko mnie bolało każdy dzień w innym miejscu. Ból maszerował po całym ciele. Robiłam przepływy w żyłach tak nogi szczególnie stopy bolały. Głowa Pękala, łokcie zgiąć nie mogłam.
Ugryzł mnie pewnie nad morzem pod pachą nie wiedząc o tym nagle zaczęłam się drapać zrobił się rumień. Myślałam, że wprowadziłam infekcje może jakaś choroba, alergia było to 6 lat temu. Ukrywałam przed rodziną. Antybiotyk pomógł bóle odeszły po 2 mcach.
Musisz zrobić test prywatnie to jest konieczne aby wykluczyć. Wiem, że fundusz tego testu nie refunduje. U nas koszt ok 100 zł
Przeczytaj o teście.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasiek 07:26, 03 maj 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agaciu wspieram słowem pisanym , wiem co przechodzisz.
Mam nadzieję że widok kwitnacych magnoli i słodkich dziubasków wnusiowych bedzie wywoływał uśmiech u Ciebie, zdrowia Ci zyczę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 14:08, 07 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kochani dziękuję za słowa pełne wsparcia i każda podpowiedź z Waszej strony trochę mnie buduje i naprowadza
na podjęcie kolejnych pierwszych kroków ku zdrowiu
Jutro robię badania tarczycowe i cukrzycowe, dodatkowo pakiet diagnozowy
w kierunku Boleriozy i P/C ANA.
Całuję Was mocno
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:11, 07 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ogród mysi zadbać o siebie, ja ledwo przygotowałam hortensje bukietowe do ponownego startu
Powoli dam radę, kolory przywracają mi siłę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 14:25, 07 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kochana Nasza wracaj do zdrowia Tęsknimy za Tobą i za ogródeczkiem. Widoczek piękny w wolnej chwili poproszę o taki w Naszej dolinie
Buziam Cie Mocno Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies