Przerwa na kawę...
09:51, 21 gru 2020
Dziewczyny chwalą się swoja twórczością świąteczną to i ja trochę się pochwalę. W tym roku na prezenty dla rodziny i przyjaciół zrobiłam drzewka świąteczne. Oto próbka. Kulka w doniczce ze wstążką już powędrowała do mojej przyjaciółki, moja mama dostanie bardzo podobną. Sznurkowe są dla rodziny. Robiłam jeszcze wersję z ziarenkami kawy - też ciekawie i pachnąco wyszło.