Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
22:36, 07 cze 2020
I troszkę zdjęć z dzisiaj 
Na tyłach zrobiło się ciasno ♡
A z kolei na froncie lampa z alejki "zniknęła"
to zasługa katalpy
Na tyłach zrobiło się ciasno ♡
A z kolei na froncie lampa z alejki "zniknęła"

