Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 07:47, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Kury wygoniłam na zewnątrz. Wczoraj cały dzień znów przesiedziały jedna na drugiej, koniec tego dobrego. Kurnik zamknięty, pogoda ładna, niech chodzą i skubią.



U nas jeździ facet ze spozywką, jest codziennie w południe. Niezła sprawa jak się nie chce po chleb jechać.
Z pasza nie ma.

Jola odwołają mój lot do Czarnogóry na bank, mam nadzieję że pieniądze zwrócą. Za hotel pewnie mi się nie uda zrobić zwrotu...
W tym roku nie planujemy nic, ale w przyszłym, jeśli fundusze będą, to koniecznie!!!

Bog ogrzewanie nie chce się przełączyć na tryb letni bo są za duże różnice temperatur pomiędzy dniem a nocą... No nic chyba już niedługo i będzie ciepło? Pomidory niektóre chcą kwitnąć

Miłego dnia!!!
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:43, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Anusia napisał(a)

Anusia,, pięknie.
Bogato, kolorowo, przyjemnie
Mój ogrodowy pamiętnik 07:41, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Nowa12 napisał(a)


A to jest aktualnie kawałek moich ulubionych meandrów .


Przepiękny zakątek
Kolory robią swoje
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:33, 28 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Anusia napisał(a)



Porządeczek jak ta lala ani jednego chwasta nie widac ,kancik marzenie ,tylko gratulować
Podwórkowa rehabilitacja 07:19, 28 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
ryska napisał(a)
Coś dzisiaj dosadziłam w stipach. Chciałam tak już dawno ale szukałam okazji

Widok z huśtawki.
Palibiny - teraz mam 7 sztuk.


To będzie zapach a o widoku to nawet nie wspomnę.Urocze miejsce
Ogród bez reguł 07:14, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
galgAsia napisał(a)
Kolory na balkonie wyszły mi w tym roku mocne, energetyczne Ciekawe, jakby to wytłumaczył jakiś psychoteraputa

No piękne kolorki Aż milej na duszy
W kamiennym kręgu od początku 07:06, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
GorAna napisał(a)

Wyjątkowe, przepiękne widoczki tulipanowe
Małymi krokami-Ogród Wioli 07:05, 28 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Dzieje się, dzieje się...



I małe zakupki wczoraj.... a mówiłam,że już żadnych roślin nie kupuję ....
Kolejny raz jakoś nie mogę być słowna, ha ha
Udało mi się upolować ostatnie bodzszki Rozanne, w szkółce za rogiem...



Poszły na rabatę cisowo - hakonkowo - czosnkową



Pozdrawiam zaglądających, miłego dnia !
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 07:04, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Bogactwo orlikowo u ciebie Sylwio wielkie.
Fajnie. chyba wszystkie kolory masz.
Pięknie wyglądają.
Ja też je lubię
Ogród z uśmiechem 07:01, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
jolanka napisał(a)

Pięknie masz.
Jolu, co to za śliczna roślinka na pierwszych zdjęciach ??
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:57, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Milka napisał(a)



i cały urobek




wianek dedykuję mojej mamie
kibicowała przy malowaniu szyszek

wspominam dziś...

a wam kobietki, wszystkim matkom, samych radości we wszystkim

Irenko, chylę czoła. Piękne rzeczy tworzysz.
A to pracochłonne dzieła.Ale pięknie ci wyszły
Przerabianie ogródka pod swój gust 06:56, 28 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Czy u was tez tak zimno?Ten maj w tym roku bardzo chlodny jest.

Pysznoglowka








W ogródku emerytki 06:52, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
gogo napisał(a)
Trochę host.



Bardzo ładny zakątek hostowy
Irysy też masz bardzo ładne
Dobrego dnia
Malwowy ogród 06:49, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
ElaS napisał(a)
Mnie to z domu nie można wypuszczać. Ostatnie piniądze wydam na roślinki

Mąż powiedział, że koniec, do piekarni jeździ on - haha. No co ja biedny żuczek poradzę? I tak powiedziałam, tylko tyle ile wejdzie do jednej skrzyneczki





A na deser bibelocik



Wstawię do tej doniczki niezapominajki. I będę się zachwycać jak kiedyś szpilkami. Kochałam buciki na wysokich obcasach. Czerwone, chabrowe, seledynowe, co tam modne w sezonie było. A teraz proszę, doniczka wywołuje te same emocje. Znak czasów, powinno być czasu

No tak kiedyś więcej butów, czy torebek, teraz więcej roślin.
Szalejesz z tymi nowymi roślinkami.
Fajny ten czerwony ozdobny kwiat.
Donica wyjątkowa
Jeżówkę Eccentric mam.Cudna jest.
Ania -Spełnione marzenie 06:44, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Ania111 napisał(a)
Dzisiejsza rabatka








Pięknie.
Takie kolorowe obrzeża dają więcej uroku niż same zielone
Iryski też piękne
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 06:42, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Gocha napisał(a)

Normalne łany irysowe.
Pięknie.
Dużo masz ich Gosiu
Zresztą ty wszystkiego masz w dużej ilośći.
Warzywnik wzorowy
Do raju daleko - u Ewy 06:37, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Azalie - nie mogę się nimi nacieszyć, jak fajnie udało mi się je uformować. Takie wybujałe i rzadkie gałązki miały, a teraz takie zwarte i gęste








Cudnie , kolorowo.
Sporo masz tych rodków, azali.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 05:58, 28 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Co to za trawa ?
Jaka ma takie różowe paski ? Czy to trzcinnik ?
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 02:57, 28 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 02:47, 28 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies