Ogród bez reguł
08:35, 28 maj 2020
Łomatko, przez chwilkę mnie nie było... a tu tyle postów...
Wczoraj dokończyliśmy z eMem akcję "murek". Jednak prace kamieniarskie to nie jest moja pasja życiowa
, cieszę się, że już koniec.
Nie udało się usunąć wszystkiego, co planowałam, ale trudno. Jakoś sobie poradzę.
Teraz na tapetę wchodzą panele, ale najpierw wyrównanie i ubicie rozkopanej ziemi
Oczywiście, po wydłubaniu 5 taczek gruzu, są spore niedobory, ale to mam zamiar uzupełnić kompostem i ziemią liściową. Gorzej, jak trzeba będzie wybierać tak, jak na pierwszej cienistej - o, wtedy będę musiała szukać ziemi, bo będzie dziura.
A stał sobie taki ładny
murek i komu to przeszkadzało...


Wczoraj dokończyliśmy z eMem akcję "murek". Jednak prace kamieniarskie to nie jest moja pasja życiowa
Nie udało się usunąć wszystkiego, co planowałam, ale trudno. Jakoś sobie poradzę.
Teraz na tapetę wchodzą panele, ale najpierw wyrównanie i ubicie rozkopanej ziemi
A stał sobie taki ładny