Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magara 20:24, 16 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6750
Dzięki za porady cięciowo-dzieleniowe, muszę się chyba przełamać i psychicznie nastawić
Kasia, jak to Twoje nicolasy miały tylko 30 cm???
Moje kupione były dość wysokie, nie pokładały się, a teraz ledwie z ziemi wylazły już mając dobrze ponad 20 cm zwątpienie mnie ogarnęło w temacie "co ja mam"
ale rabatka - bardzo, bardzo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 20:33, 16 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11722
Rabata bardzo dobrze się prezentuje. Minie chwila i sąsiadów nie bedziesz widziała
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 20:48, 16 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18075
TAR napisał(a)
buksy???

Ano buksy .

Helen napisał(a)
Kasia, pięknie Ci to wyszło. Pewnie będę przychodzić i co chwilę pytać co tam masz posadzone. Lubię Twój ogród, ale to już zapewne wiesz.


Dzięki Helen, miło mi. Pytaj ile dusza zapragnie .

Magara napisał(a)
Dzięki za porady cięciowo-dzieleniowe, muszę się chyba przełamać i psychicznie nastawić
Kasia, jak to Twoje nicolasy miały tylko 30 cm???
Moje kupione były dość wysokie, nie pokładały się, a teraz ledwie z ziemi wylazły już mając dobrze ponad 20 cm zwątpienie mnie ogarnęło w temacie "co ja mam"
ale rabatka - bardzo, bardzo


Przełamuj się, przełamuj .
Daga, prawdę powiedziawszy to ja moich Nicolasów nie mierzyłam . I nie umiem powiedzieć czym się różnią od podstawowej macry... Jak kupowałam to były wysokie, fakt. Teraz mają na oko jakieś 15-20cm. Więc racja, w sezonie mogły mieć więcej.
Rabatka dziękuje .

antracyt napisał(a)
Rabata bardzo dobrze się prezentuje. Minie chwila i sąsiadów nie bedziesz widziała

Dzięki Zuza . Ta chwila to raczej krótka nie będzie ale jest szansa, że za jakieś 3 lata jak drzewa porosną to rzeczywiście sąsiadów będzie widać znacznie mniej.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 23:17, 16 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6750
mrokasia napisał(a)


Daga, prawdę powiedziawszy to ja moich Nicolasów nie mierzyłam . I nie umiem powiedzieć czym się różnią od podstawowej macry... Jak kupowałam to były wysokie, fakt. Teraz mają na oko jakieś 15-20cm. Więc racja, w sezonie mogły mieć więcej.


Kasia, no podręczę Cię jeszcze troszkę
Różnic w sadzonkach się nie czepiam bo wydaje mi się, że co najmniej połowa tego co jest w obiegu jest pomylona i stąd późniejsze nasze problemy
A co do nicolasów - jak kupowałaś były wysokie ale później się pokładają czy też w górę idą? Czy tylko w pierwszym sezonie w górę a potem już "normalnie" = jak przystało na hakone np. u Izy , kaskadowe są?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
inka74 09:17, 17 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Daga, Nikolasy są niskimi hakone do 30 cm a za to mocno na szerokość się rozrastają. Takie niskie poduchy tworzą. Kładą się.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 09:26, 17 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18075
Daga, u mnie na stronie 864 jest nasza rozmowa o Nicolasach i fotka (czerwiec 2019). Zobacz sobie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 10:31, 17 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Skończyłam wreszcie rabatę przy domku ogrodnika. Wrzucam szybkie fotki. Jestem zadowolona .


Fajnie wyszło!

A powiedz sąsiadom, żeby domu nie malowali.
Ta czerwona cefal fajnie się komponuje
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasya 10:32, 17 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42130
Johanka77 napisał(a)


Fajnie wyszło!

A powiedz sąsiadom, żeby domu nie malowali.
Ta czerwona cefal fajnie się komponuje

Tez o tym pomyslalam
Niech nie ocieplają
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magara 11:41, 17 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6750
mrokasia napisał(a)
Daga, u mnie na stronie 864 jest nasza rozmowa o Nicolasach i fotka (czerwiec 2019). Zobacz sobie .

Kasia, dzięki, przypomniałam sobie to i owo
Ale dalej nie mogę podjąć decyzji - ryzykować i dzielić czy poczekać co z nich będzie w tym sezonie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 11:46, 17 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
mrokasia napisał(a)
Skończyłam wreszcie rabatę przy domku ogrodnika. Wrzucam szybkie fotki. Jestem zadowolona .


Super Jak wszystko urosnie to sasiadow juz prawie nie bedzie widac
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies