Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jeżówkowe-Love 15:00, 25 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Kasya napisał(a)
Jeszcze ja .. jeszcze ja... buziaki i miłej niedzieli
dzieki za rady, kupiłam wypasione krzaki, maja szanse się rozrosnąć jeszcze cały sezon, zobaczymy




Dziękuję imienin co prawda nie miałam ale i tak Buziak

Na pewno pięknie się rozrosną
a i przypomniała mi się jeszcze jedna istotna informacja dobrze jest nie sadzić jeżówek późną jesienią ..im wcześniej tym lepiej ..czyli wiosna lato ..one jednak potrzebują więcej czasu na porządne ukorzenienie

mi jednego roku przez to ,że za późno posadziłam ,padło kilkanaście odmian ..
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:00, 25 maj 2020


Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 197
Do góry
Planuje posadzić dwa ambrowce gumball szczepione na 2.20 juz nawet je kupiłam. Będą tak 1.5 m od ściany budynku. Czym ewetualnie można byłoby je podsadzic i jak przygotować glebę pod nie? Chodzi mi o coś ładnego cały rok i niekłopotliwego...
Ambrowiec amerykański - Liquidambar 14:58, 25 maj 2020


Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 197
Do góry
Planuje posadzić dwa ambrowce gumball szczepione na 2.20 juz nawet je kupiłam. Będą tak 1.5 m od ściany budynku. Czym ewetualnie można byłoby je podsadzic i jak przygotować glebę pod nie? Chodzi mi o coś ładnego cały rok i niekłopotliwego...

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 14:56, 25 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Zdrówka, szczęścia i równych rabatek bez chwaściorów Asia!!!
Cmokam!





Dziękuję bardzo :*
Domki dla pożytecznych owadów 14:52, 25 maj 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
Duży hotel w moim ogrodzie. Ma półtora metra wysokości. Zrobiliśmy go z mężem ze starych desek. Na daszku posadziłam rozchodniki.



Borówcowy raj 14:48, 25 maj 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
Przedstawiam Wam owoc mojego wolnego czasu, a głównie wolnego czasu mojego męża - duży hotel dla owadów pożytecznych z zielonym daszkiem. Trochę się napracowaliśmy .



Rozchodniki jeszcze się nie rozrosły, są prześwity. Jestem ciekawa ile odmian przetrzyma te warunki.


Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 14:46, 25 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
sylwik69 napisał(a)

Malu

Słodziak
Ogród z plażą 14:44, 25 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
ajka napisał(a)


To jeszcze nie rabata Zasadzone, ale trzeba jeszcze darń wokół powyrywać, za dużo ostatnio mamy roślin do wkopania, nie wyrabiamy się, a pogoda nie jest łaskawa. Od wczoraj leje i dmucha. Trzy tawuły mi zmarniały, bo odstawiłam je na bok i zapomniałam o ich podlewaniu Przyszły też kosaćce i przez ten deszcz tylko daliśmy radę je zadołować, jak nie przeżyją to się zastrzelę.
Jeszcze mnie jeden sklep online wkurzył. Pisali, że wyślą roślinę (pierisa) w ciagu 14-21 dni. Jak napisałam, że już 21 dni minęło i to przegięcie, że nie odbierają telefonów i nie odpisują na maila, to napisali, że w takim razie zwracają kasę. Szczyt chamstwa ... Jestem zła, bo dorzuciłabym 20zł i miałabym ładnego pierisa już miesiąc temu.

Postaram się coś jutro wrzucić zdjęcie z trawami.
A teraz szałwie z przodu, które się rozszalały. Róże z tyłu się przyjęły i gonią szałwię Z dnia na dzień coraz większe.






Ale ładnie
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 14:44, 25 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry


Wyłania się
Małymi krokami-Ogród Wioli 14:44, 25 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Moja 6 -tygodniowa trawka miała dziś pierwsze strzyżenie

Zachwycam się ,bo to mój pierwszy praedziwy trawniczek
Przy kostce woda wypłukała witaminki....za 2. tyg. będzie jedzonko





Hy no nie wiem co powiedzieć Może tylko tyle ,że przykrość ogromną mi sprawiłaś pokazując zdjęcia tak cudownego trawniczka Piękny dywan
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:43, 25 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry












Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 14:42, 25 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry

Malu
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 14:37, 25 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Kasya napisał(a)
Dopiero dzisiaj zauważyłam jak pieknie pachnie

Kasia - kojarzysz odmianę? Ładna jest, nawet bardzo

Tę pęcherznicę też mam od jesieni. Kolor teraz na wiosnę i na jesieni ma obłędny.

Uśmiałam się z tetrisów. Ostatnio 10 cm przesunęłam cis i pytam się męża czy teraz lepiej na co on - przecież tak samo jest. Chłopa się pytać... ciekawa jestem jak zareaguje na wysadzenie 6 tujek za płot bo będzie musiał mi w tym pomóc... oj będzie gadania, będzie.
Ogród do odnowy 14:13, 25 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
galgAsia napisał(a)
Gosiu, ale ja pytałam o podgryzacze - czyli np. chrząszcze opuchlaków , nie o podagrycznik.
Małe qui pro quo się zrobiło
Bo wrotycz w oprysku ma na nie działać, a piołun to jeszcze gorsza cholera



Ładnie czytam faktycznie skuteczny. Ale na opuchlaki konopie dobre






Chwasty w trawniku 13:59, 25 maj 2020

Dołączył: 25 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Witam wszystkich

Jestem nowym forumowiczem, a trafiłem tu, bo niedawno wysiałem nasiona trawy, ok. miesiąc temu i pojawili się już nieproszeni goście.
Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji chwastu - czy jest to niestety nieszczęsna chwastnica?

Anna i Ogród 13:48, 25 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
i po:

Świetny efekt.
Ogród w remoncie 13:42, 25 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Ledwo żyję ale coraz lepiej to chyba wygląda. Dziś w przerwach między opadami równam, równam.. i końca nie widać. Dobrze, że od czasu do czasu popaduje to robię sobie przerwę bo chyba już bym ducha wyzionęła


System automatycznego nawadniania 13:41, 25 maj 2020

Dołączył: 26 mar 2020
Posty: 80
Do góry
Mam filtr tylko na zasilaniu, bez reduktora, rura do nawadniania będzie wychodzić bezpośrednio z elektrozaworu.

Kiedyś będzie tu ogród 13:38, 25 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Kasya napisał(a)

Ja dopiero w tym roku zauważyłam jak one pieknie pachną
I wyjatkowo długo kwitna, bo zawsze kilka dni było
U mnie w tym roku wszystko późno bo bardzo zimno ciagle
Idę powąchać swoje. Długości kwitnienia w tym roku pogoda sprzyja. chyba, że ulewy przyjdą i będzie koniec.



Makao_J napisał(a)
No widzisz. Stawu nie mam więc te czarne koraliki mnie zaciekawiły.
Myślałam że może zdjęcie tak pomalowałaś mazakiem (ale po co miałabyś to robić?)
A to jednak natura
Nie Aneczko nie malowałam to naprawde ropuszki. A swoją drogą to super, że tak żabki inaczej, ropuszki inaczej, a traszki to już całkiem co innego. Tylko jak się wykluje to wszystko tak samo wygląda.

Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 13:37, 25 maj 2020

Dołączył: 25 maj 2020
Posty: 3
Do góry



To są zdjęcia mojej trawy którą ma dwa miesiące.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies