Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 13:38, 25 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)

Ja dopiero w tym roku zauważyłam jak one pieknie pachną
I wyjatkowo długo kwitna, bo zawsze kilka dni było
U mnie w tym roku wszystko późno bo bardzo zimno ciagle
Idę powąchać swoje. Długości kwitnienia w tym roku pogoda sprzyja. chyba, że ulewy przyjdą i będzie koniec.



Makao_J napisał(a)
No widzisz. Stawu nie mam więc te czarne koraliki mnie zaciekawiły.
Myślałam że może zdjęcie tak pomalowałaś mazakiem (ale po co miałabyś to robić?)
A to jednak natura
Nie Aneczko nie malowałam to naprawde ropuszki. A swoją drogą to super, że tak żabki inaczej, ropuszki inaczej, a traszki to już całkiem co innego. Tylko jak się wykluje to wszystko tak samo wygląda.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 17:56, 25 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Widzę, że Orlice kwitną

Po deszczu dopiero zobaczyłam straty po ostatnim przymrozku -3. Nawet strzępek oberwał

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mariposa 18:56, 25 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Aniu, ja też starałam się zachowywać odległości między roślinami i mam ten sam problem "pustki" na rabatach - zaczynam wypełniać bylinami, zwłaszcza azaliową, latem coś tam kwitnie i nie rażą te wolne przestrzenie.
Podglądanie życia w oczku to na pewno super relaks. Niestety, na takie cudo u mnie miejsca brak. Ciurkadełko musi wystarczyć
Ucałuj małego Przystojniaka, super Facecik z niego
____________________
Ela Motylogród
Makao_J 08:04, 26 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Hehe, faktycznie tak samo wyglądają. Za to jak urosną to różnica będzie widoczna.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
anka_ 13:16, 28 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Widzę, że Orlice kwitną

Po deszczu dopiero zobaczyłam straty po ostatnim przymrozku -3. Nawet strzępek oberwał
Przykro czytać Gosiu o stratach. Mnie się w tym roku udało, poszło bokiem.
Orlice kwitną. Jedna padła, muszę dokupić.



Makao_J napisał(a)
Hehe, faktycznie tak samo wyglądają. Za to jak urosną to różnica będzie widoczna.

Zdecydowanie tak.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 13:32, 28 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mariposa napisał(a)
Aniu, ja też starałam się zachowywać odległości między roślinami i mam ten sam problem "pustki" na rabatach - zaczynam wypełniać bylinami, zwłaszcza azaliową, latem coś tam kwitnie i nie rażą te wolne przestrzenie.
Podglądanie życia w oczku to na pewno super relaks. Niestety, na takie cudo u mnie miejsca brak. Ciurkadełko musi wystarczyć
Ucałuj małego Przystojniaka, super Facecik z niego
No właśnie Elu z tymi pustkami to problem. Też zdecydowanie muszę uzupełnić bylinkami, ale muszę najpierw poprostować pewne sprawy żebym widziała sens tej roboty.
Ciurkadełko to też skarb- jak każda woda w ogrodzie. Pamiętam cudowne poranki w czasie wizyt u MałejMi- godzinami wpatrywałam się zauroczona w toczące się życie wokół ciukadełka. A przecież i oczko ma obok.
Babciny przystojniaczek juz niestety pojechał do domu. Ale pustki



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 13:02, 29 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anuś sliczne foty!!! jak zwykle zresztą
heptacodium kupuj bo jest super i pachnie i bzyki je uwilbiają
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anka_ 20:44, 31 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kamilo heptacodium kupię napewno, choć pewnie dopiero jesienią. Stwierdziłam że mam dość niszczenia roślinek przez zwierzaki (szkoda mojej pracy i kasy ) i grodzimy po całości. Wzięłam geodetę i .... wyszły cuda. Teraz musimy poprostować sprawę żeby zacząć działać. Ale jest światełko w tunelu.


Pierwsze zbiory z gruntu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
gogo 23:27, 01 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ale dorodne rzodkiewki do chrupania, kota też można
Ciekawa jestem efektów po wizycie geodety.
Kapitalny widok jajeczek ropuszek
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Gosiek33 06:42, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Mniam


Owocnej pracy z geodetą. Ciekawam na czym ostatecznie stanie. U mnie po latach cuda wyszły


Brakuje tu Twoich zdjęć. Popraw się
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies