Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 22:35, 11 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
No właśnie, jeszcze nie relaks. Chyba że relaksem można nazwać wykopanie warzyw i przekopanie warzywniaka z koniaczkiem. U mnie jeszcze badyle pomidorowe sterczą i cała reszta. Przez chorobę przegapiłam ostatnie fasolki szparagowe i też wiszą na badylach. Do tego mam rozkopane trzy rabaty i chciałabym je skończyć. Jak nie będzie mrozu i deszczu zamierzam działać ogrodowo, szczególnie że dla mnie to bardzo mi potrzebna odskocznia i jednak relaks
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kim 06:11, 12 lis 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorii napisał(a)
No właśnie, jeszcze nie relaks. Chyba że relaksem można nazwać wykopanie warzyw i przekopanie warzywniaka z koniaczkiem. U mnie jeszcze badyle pomidorowe sterczą i cała reszta. Przez chorobę przegapiłam ostatnie fasolki szparagowe i też wiszą na badylach. Do tego mam rozkopane trzy rabaty i chciałabym je skończyć. Jak nie będzie mrozu i deszczu zamierzam działać ogrodowo, szczególnie że dla mnie to bardzo mi potrzebna odskocznia i jednak relaks

Ooooo...to jeszcze masz dużo pracy zaplanowane

masz rację ogród to najlepsze lekarstwo na wszelakie smuteczki
I oby ta zima przyszła jak najpóźniej

potem to tylko zostaje zaglądanie przez okno i liczenie dni do wiosny
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Misia 13:04, 12 lis 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Na pocieszenie powiem tylko tyle że się dziś do sąsiada śmiałam że mnie to chyba gwiazdka w ogrodzie zastanie Więc łączę się w pracach razem z Tobą a na zimne nóżki polecam : cienkie skarpetki na to nieco grubsze skarpetki a na to wełnowce te ostatnie działają najlepiej
____________________
Misia - Między brzozami
Dorii 14:36, 12 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Próbowałam ale za małe gumiaczki mam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Misia 15:01, 12 lis 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Aaa, bo to męskie trzeba najlepiej 43
____________________
Misia - Między brzozami
Aurelllia 17:03, 12 lis 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Dorii napisał(a)
A widzicie też tak robiłam ale mi się skończyły i przestałam, mus kupić nowe opakowanie bo ten sezon zakończę chyba wiosną.

Dzisiaj posadziłam wszystko co do posadzenia miałam. Jeszcze siewki jeżówek miałam przesadzić ale to chyba już lepiej wiosną.

Muszę sobie jeszcze kupić gumowe śniegowce bo mi w zwykłych gumaczkach stopy marzną.


Ja póki w miarę ciepło i temperatura na plusie to tez jeszcze w ogrodzie grzebię, na wiosnę mniej roboty będzie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Dorii 17:50, 12 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe będę musiała pamiętać żeby znów nie kupić za małych, noszę 37 więc może 39 wystarczy :-\

A na wiosnę będzie inna robota. Pracy u mnie jeszcze spokojnie na kilka lat jest, dlatego mam ciśnienie by jak najwięcej zrobić. Szczególnie że po pracy niewiele czasu zostaje na dzieciaki, dom i ogród.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 07:41, 15 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Przeceny to zło. Miałam nie kupować cebulowych w tym roku no i jak zobaczyłam ceny to się rzuciłam. Zaczęłam od tulipanów botanicznych, przez lilie na czosnkach kończąc. Coś tam jeszcze po drodze było. Kiedy ja to posadze i gdzie?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 14:59, 19 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Paczuszka przyszła


Słoneczko dziś
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Anda 15:00, 19 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Dżisas, Twoja łączka jeszcze tak kwitnie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies