Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 07:56, 02 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Też jestem za tym by zlikwidowano, podobno już nie długo.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 17:52, 08 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moim zdaniem mogliby znieść, głupie to przestawianie... no ale...
szkoda że tak szybko ciemno się robi, nie zdążę z pracy wyjść a ciemno...

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 22:39, 09 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Tiaa, wychodzę do pracy ciemno, wracam do domu ciemno. Dobrze że w biurze wielkie okno bo by mnie chyba szlak trafił z braku światła dziennego. Do tego pada więc słońca nie widziałam już nawet nie wiem jak długo.

Dzisiaj pomimo deszczu pracowałam w ogrodzie 1,5h. Tylko tyle bo się ciemno zrobiło a wcześniej wyjść nie mogłam. Jeśli jeszcze któryś z sąsiadów miał wątpliwości co do mojego zdrowia psychicznego to teraz na pewno już ich nie ma. Jutro jak tylko mi się uda wyrwać będzie powtórka. Oby tylko nie było oberwania chmury.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 08:30, 10 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii, nie pada - patrzę na radar - do ogródka! Ja też dziś ruszam do roboty
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Misia 21:31, 10 lis 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Udało Ci się dziś wyrwać do ogrodu i coś podziałać ?? Ja wczoraj też zmokłam ale dziś na szczęście nie podało i juro też nie ma
____________________
Misia - Między brzozami
Dorii 00:18, 11 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Udało się ale tylko na 1,5h i nawet słonko było. Dość mocno wiało i musiałam się ciepło ubrać. W zimowej kurtce jednak mi za ciepło było, chyba muszę sobie Softshell kupić. W sobotę nałożyłam mężowski Softshell dużo za duży ale ma fajny kaptur i dobrze się pracowało, nawet nie czułam że pada.
Te rękawiczki co kupiłam jak do Tar jechałyśmy są super ciepłe tylko szkoda że wierzch dłoni mają przemakalny.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Misia 17:38, 11 lis 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Cieszę się że udało Ci się wyskoczyć ja zmokłam w sobotę ale skończyłam żywopłot sadzić a na przemakalne rękawiczki mam paki patent, że jak pada to zakładam najpierw jakieś cienkie sylikonowe lub nylonowe a potem normalne
____________________
Misia - Między brzozami
Aurelllia 18:14, 11 lis 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Popieram Misię - też zawsze dwie pary nakładam, a jak się paznokcie oszczędzają, bo w tych zwykłych ogrodniczych zawsze ziemia powłazi i poniszczy
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Dorii 20:43, 11 lis 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A widzicie też tak robiłam ale mi się skończyły i przestałam, mus kupić nowe opakowanie bo ten sezon zakończę chyba wiosną.

Dzisiaj posadziłam wszystko co do posadzenia miałam. Jeszcze siewki jeżówek miałam przesadzić ale to chyba już lepiej wiosną.

Muszę sobie jeszcze kupić gumowe śniegowce bo mi w zwykłych gumaczkach stopy marzną.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kim 22:07, 11 lis 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorii napisał(a)
A widzicie też tak robiłam ale mi się skończyły i przestałam, mus kupić nowe opakowanie bo ten sezon zakończę chyba wiosną.

Dzisiaj posadziłam wszystko co do posadzenia miałam. Jeszcze siewki jeżówek miałam przesadzić ale to chyba już lepiej wiosną.

Muszę sobie jeszcze kupić gumowe śniegowce bo mi w zwykłych gumaczkach stopy marzną.

Dorii ,brawo Ty to teraz już tylko relaks
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies