Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 11:58, 12 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mój przechowalnik samistnie w rabatę się zamienił


Przyszłościowo taki też mam plan w związku z tym ,że mój eMuś bardzo nie chętnie widzi nowe rabaty w naszym ogrodzie( on w ogóle jest jakiś taki ograniczony ogrodowo)to wcisnęłam mu kit,że to jest tylko tymczasowy przechowalnik i że później zniknie
A plan jest taki,że hortka ogrodowa,rododendron i aukuba na pewno już tam zostają

...tylko ciiii
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:05, 12 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorii napisał(a)
Mój również


i prawidłowo ja jak tak patrzę na ten mój przechowalnik ..to myślę sobie ,że aż tak tragicznie nie wygląda i po małych przeróbkach także mógłby zyskać miano Rabaty
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:06, 12 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
anabuko1 napisał(a)
Ja taki przechowalnik u siebie nazywam poczekajka.


świetna nazwa
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:13, 12 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)
Ja mam bardzo duży przechowalnik. Ogród duży to i na duży przechowalnik znalazło się miejsce. Czasem i tak palca nie można tam wcisnąć. Lądują tam rośliny, które rozmnażam i takie, dla których nie potrafię wymyśleć miejscówki a szkoda wyrzucić bo może kiedyś... . Nie potrafiłabym funkcjonować bez niego.


Też by mi się przydał taki duży..konkretny przechowalnik nawet mam takie miejsce gdzie mógłby powstać..ale niestety eM go broni z całych sił
On jak na razie wychodzi z założenia.."Nic tam nie sadź,bo jeszcze niewiadomo co tam będzie "

..tylko,że On nie wie..że ja ..już doskonale wiem co tam będzie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Zana 12:52, 12 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
deszczowymaj napisał(a)



..tylko,że On nie wie..że ja ..już doskonale wiem co tam będzie

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 19:40, 12 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Asia też muszę sobie taki przechowalnik sprawić
jak na razie to jedna rabata jest u mnie jednym wielkim przechowalnikiem -totalny misz-masz i jak na razie brak pomysłu jak ma wyglądać a roślin wyrzucać żal ,bo mogą się przydać do jakiejś koncepcji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
zszywka 23:06, 12 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Przechowalniki są super mam i ja, ale chyba niedługo zniknie na rzecz rabaty i część zostanie wykorzystana a część przesadzona w inne miejsce
U mnie stoperem jest mama, tu najpierw marudzi a jak posadzę to nagle super elegancko fajnie że zrobiłaś A o dalszych planach na ogród też nie wie hihi
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 11:11, 13 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magleska napisał(a)
Asia też muszę sobie taki przechowalnik sprawić
jak na razie to jedna rabata jest u mnie jednym wielkim przechowalnikiem -totalny misz-masz i jak na razie brak pomysłu jak ma wyglądać a roślin wyrzucać żal ,bo mogą się przydać do jakiejś koncepcji


U mnie ta najdłuższa rabata,na początku służyła jako przechowalnik no i teraz mam ,próbuje wyłuskać z niej choćby odrobinę wyglądu.. a nadal panuje totalny bajzlownik noo nie mogę dojść z nią do ładu

Madziu ..ja za Tobą już nie nadążam ..pędzisz z pracami ogrodowymi jak pindolino ślicznie trawki wyglądają na nowej rabacie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:18, 13 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
A o dalszych planach na ogród też nie wie hihi


Tym naszym stoperom,pomysły ogrodowe należy dawkować w minimalnych ilościach żeby szoku nie doznali
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Aurelllia 21:16, 13 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Joasiu ja juz od dawna zaglądam do Ciebie Teraz znalazłam chwilkę na napisanie
Ślicznie zmieniasz ogród Tworzysz rabaty w moim stylu : hortensje, jeżówki, trawki - najlepsze połączenie na ładny efekt
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies