Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 14:15, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
makadamia napisał(a)

I - wybacz Asiu - takie sadzenie w linię, i to jeszcze naprzemiennie, moim zdaniem nie pasuje tutaj. Co miałoby rosnąć pomiędzy miskantami?


Wybaczam

Po między miskantami posadziłabym wysokie przetacznikowce ,..sadźce właśnie (których trochę mam) jeżówki obowiązkowo ..na najniższe piętro plamami ..kocimiętki,czyściec,szałwie i może jeszcze będzie miejsce na hakone

ale chyba jednak zrobię tak jak zaproponowałaś bo takie mijanki ..to trochę jak nasrał i uciekł
..czy Ty musisz znowu mieć rację ?

aaaa i jeszcze mam te kulki danica .. i masę rozchodników ..a już ukorzeniam następne chocolate drop

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
makadamia 14:44, 15 lip 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
deszczowymaj napisał(a)


..to trochę jak nasrał i uciekł
..czy Ty musisz znowu mieć rację ?



no na tak drastyczną metaforę bym się nie porwała

A co do racji.... Statystycznie jedno na trzy moje stwierdzenia to bzdura, więc pewnie za chwilę...
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Juzia 15:19, 15 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
makadamia napisał(a)


no na tak drastyczną metaforę bym się nie porwała

A co do racji.... Statystycznie jedno na trzy moje stwierdzenia to bzdura, więc pewnie za chwilę...



Hahahahaha!!!!!


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
deszczowymaj 16:36, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
makadamia napisał(a)


no na tak drastyczną metaforę bym się nie porwała

A co do racji.... Statystycznie jedno na trzy moje stwierdzenia to bzdura, więc pewnie za chwilę...


Łuchuchu czyli jest nadzieja ,że za chwilę właśnie to ja będę miała rację ..hmm cuda się zdarzają

co do metafory ..najpierw po głowie krążyła mi myśl, że takie sadzenie jest.. Niestabilne emocjonalnie
ale po chwili stwierdziłam iż to drugie wyrażenie będzie bardziej obrazowało sytuację
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mrokasia 16:38, 15 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
deszczowymaj napisał(a)


Łuchuchu czyli jest nadzieja ,że za chwilę właśnie to ja będę miała rację ..hmm cuda się zdarzają

co do metafory ..najpierw po głowie krążyła mi myśl, że takie sadzenie jest.. Niestabilne emocjonalnie
ale po chwili stwierdziłam iż to drugie wyrażenie będzie bardziej obrazowało sytuację


Ty to się nie rozpędzaj. Bo za chwile się okażę, że mogę u siebie na każdej rabacie wdepnąć w niezłe g...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
deszczowymaj 16:43, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)


Ty to się nie rozpędzaj. Bo za chwile się okażę, że mogę u siebie na każdej rabacie wdepnąć w niezłe g...


Hahaha Kasiula ja Ciem proszem
Nie porównuj swojego przemyślanego/spójnego ogrodu ..do mojego srajdołka

chyba nikt na O. nie ma takiej rospiściuchy na rabatach jak ja
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 18:57, 15 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
makadamia napisał(a)


Tak
omawiane były tylko hortki i miskanty, dlatego tylko te dwie rośliny narysowałam. Reszta do uzupełnienia.
W środku osobiście widziałabym sadźce, przetacznikowce, vernonie lub floksy wiechowate.


Mnie nie przekonują te dwa drzewa po bokach rabaty. Zdecydowanie wolę układ trójkątny niż wklęsły Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 19:53, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ewuś czyli że widziałabyś coś wyższego na środku rabaty ? Wysokie drzewa po bokach nie?
Mi tam właśnie tej wysokości po środku brakuje ..
Ale grujecznik raczej zostaje tam gdzie jest
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 19:59, 15 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Asiu, nie dokładnie na środku, trochę przesunięte w stronę grujecznika Ile masz od grujecznika do Sophory?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 22:10, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Rabata ma niecałe 11m długości , więc gdybym posadziła je tak jak na rysunku (który pojawił się wcześniej) to myślę że byłyby w odległości 7-8 m od siebie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies