Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

ElzbietaFranka 12:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Witam Ewa

Przejrzałam znowu od początku wątek aby się nacieszyć różami i innymi kwistuchami. Dużo tego masz i wszystko kwitnie.
Tak się zastanawiam jak tobie i niektórym udaje wyhodować róże Rapsody on blu.. Fioletowa. U mnie wyrastają badyle na 2, metry i na końcach kwiat.
Czy ja mocno tniesz. Moje będą 3 sezon i nic nie wskazuje na mniejszy przyrost w wysokości.

Kevin og sweden mam 2 szt ma piękne kwiaty jestem średnio zadowolona, ale róże dopiero ładnie wyglądają jak się dobrze ukorzenia zobacze jak będzie w tym roku.

Hafciarstwo lubisz jakoś nigdy nie miałam zacięcia, ale szycie i robótki na drutach owszem.
Teraz to niczego mi się nie chce tylko grzebie w ziemi.
Oczko mam zaraz idę ryby nakarmić.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Urszulla 15:59, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Przyszwędałam się z wiosną a tu pusto.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 21:08, 05 kwi 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ula, byłam u Ciebie i widziałam.

Irenko, a mnie ciągle brakuje czasu na ogród.

Elu, ja swoją Rapsodkę tnę tak



Queen of Sweden mam jedną, ale też nie jestem z niej do końca zadowolona. Wyrasta bardzo wysoka, dlatego w tym roku obcięłam ją na jeżyka Kwiaty ma faktycznie śliczne.

Ula, u mnie w ogrodzie mało się dzieje

Przekwita dereń jadalny





Niedługo pięknie zakwitnie świdośliwa




____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:18, 05 kwi 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Jagody kamczackie mają paki kwiatowe







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Napia 21:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękny ciemiernik Wow! I zakupy udane Nowych róż zazdroszczę, ale już nie mam miejsca, nic a nic, i na razie z zakupami przystopowałam. Ale niech tylko zrobi się gdzieś miejsce

Z rhapsody też mam problem, ale innego rodzaju. Co roku kwiaty zjada mi chrząszcz ogrodnica niszczylistka, z którym walczę. W tym roku, jeżeli tylko będzie taka możliwość zastosuję Larvanem, bo u mnie to nie kilka chrząszczyków tylko nalot szarańczy, która ogałaca kwiaty i gałązki do zera.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ElzbietaFranka 01:00, 06 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856


Elu, ja swoją Rapsodkę tnę tak



Queen of Sweden mam jedną, ale też nie jestem z niej do końca zadowolona. Wyrasta bardzo wysoka, dlatego w tym roku obcięłam ją na jeżyka Kwiaty ma faktycznie śliczne.



Moje Rapsody tnę ok 20 cm od ziemi. Rosną w półcieniu mówią, że wtedy się ładniej wybarwiają. W zeszłym roku zostawiłam jednego badyla ok 1 metra nad ziemią to wypuścił boczny na 2 metry.
Ale twoja bardzo ładna pięknie rozkrzewiona. Widzę, że tniesz piętrowo każdy na innej wysokości. Czekam może w tym roku lepiej się rozkrzewia i nie będą tak szalały do góry.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 10:59, 09 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja moje w tym roku Rahpsody bardzo mocno cięłam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewsyg 20:22, 10 kwi 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agnieszko (Napia), ja nie przepadam za ciemiernikami. Kwiaty mają piękne, ale w większości główki zwieszają w dól, a ja lubię podziwiać kwiaty. Żeby było ciekawiej to dzisiaj przyjechało 5 róż Vanilla. Już moczą nóżki

Elu (ElzbietaFranka), ja tez mam kilka takich trudnych róż. Przycięłam je w tym roku na jeżyka i zobaczymy co z nich wyrośnie. róże mocno przyspieszyły.

Irenko (Milka), ja kilka moich niesfornych też obcięłam na jeżyka.

Nareszcie mam swoją własną perfumerię









____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:28, 10 kwi 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654








____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:37, 10 kwi 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies