Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 23:52, 20 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
Psa nie mam ale koty mi non stop kopią i nawożą kocim obornikiem Wykopy może nie są ogromne, ale smrodek zniewalający
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:03, 21 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Basieksp napisał(a)


My nawet worka z ziemią nie możemy zostawić raźniej mi się zrobiło, wiedząc, że ktoś ma podobne problemy chociaż te ogromne, ukryte wykopy wcale mnie nie cieszą świerk ma dość duże gałęzie prawie przy samej ziemi, a ona malutka nie jest, jak się tam wcisnęła, i nawet nie zauważyłam brudnych łap od kopania


Widzisz jaka porządna. Nawet sobie łapki wyczyściła przed powrotem do domu .

Venus znów przyniosła mi prezent pod drzwi. Jakąś gałąź (taką grubszą, więc pewnie po cięciu eMa). Zaczęła ją obierać z kory (również pod drzwiami). Zostawiłam to, ma wiać, może samo się posprząta
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:04, 21 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Magara napisał(a)
Psa nie mam ale koty mi non stop kopią i nawożą kocim obornikiem Wykopy może nie są ogromne, ale smrodek zniewalający


Znam to, mają tyle trawnika i różnych zakątków, ale nieraz zdarza mi się znaleźć niespodziankę na rabacie. Trochę wiekszą niż kocia .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
malgorzataka... 06:16, 21 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Wiosna Panie Sierżańcie u Ciebie Basiu--u mnie jeszcze wszystko śpi,no może ociupinkę coś tam sie wyłania.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 09:58, 21 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Magara napisał(a)
Psa nie mam ale koty mi non stop kopią i nawożą kocim obornikiem Wykopy może nie są ogromne, ale smrodek zniewalający


Kiedyś, obcy kot zostawił taką niespodziankę u nas na warzywniku w sałacie, dobrze, że ślady pazurków jak zakopywał zostawił teraz Aza " bawi" się z nimi w gonionego dobrze, że z marnym skutkiem, naszczęście żadnego nie złapała
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:00, 21 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Agatorek napisał(a)


Widzisz jaka porządna. Nawet sobie łapki wyczyściła przed powrotem do domu .

Venus znów przyniosła mi prezent pod drzwi. Jakąś gałąź (taką grubszą, więc pewnie po cięciu eMa). Zaczęła ją obierać z kory (również pod drzwiami). Zostawiłam to, ma wiać, może samo się posprząta


Zęby sobie ostrzy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:04, 21 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
malgorzatakarpacz napisał(a)
Wiosna Panie Sierżańcie u Ciebie Basiu--u mnie jeszcze wszystko śpi,no może ociupinkę coś tam sie wyłania.


Dziś znowu wieje, trochę mniej, no ale za mocno by po pracy na chwilę wyskoczyć do ogrodu, tam wszystko zaczyna się prosić o sprzątanie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mrokasia 10:31, 21 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18048
Basieksp napisał(a)


My nawet worka z ziemią nie możemy zostawić raźniej mi się zrobiło, wiedząc, że ktoś ma podobne problemy chociaż te ogromne, ukryte wykopy wcale mnie nie cieszą świerk ma dość duże gałęzie prawie przy samej ziemi, a ona malutka nie jest, jak się tam wcisnęła, i nawet nie zauważyłam brudnych łap od kopania


Basiu, u mnie to samo... Za domkiem ogrodnika zostały dwa worki przekompostowanego obornika - oba rozdarte. Pod garażem zostało mi kilka worków kory - będę musiała zbierać łopatą... Pod tujami w kilku miejscach wykopane i wyleżane doły i z tych tui oberwane dolne gałązki, bo jak się szkodniki moszczą to nisko rosnące gałązki przecież przeszkadzają .
Piękna przylaszczka i przebiśniegi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Basieksp 11:14, 21 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
mrokasia napisał(a)


Basiu, u mnie to samo... Za domkiem ogrodnika zostały dwa worki przekompostowanego obornika - oba rozdarte. Pod garażem zostało mi kilka worków kory - będę musiała zbierać łopatą... Pod tujami w kilku miejscach wykopane i wyleżane doły i z tych tui oberwane dolne gałązki, bo jak się szkodniki moszczą to nisko rosnące gałązki przecież przeszkadzają .
Piękna przylaszczka i przebiśniegi .


Moje tuje od dołu są mocno połamane, ona dosłownie wyłamuje pyskiem to co jej przeszkadza, albo się o nie ociera, podobno wilki tak robią, zaznaczają teren zostawiajac swoją sierść, teraz cieplej, my częściej bedziemy w ogrodzie to się ją trochę przypilnuję
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 16:43, 21 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
Basieksp napisał(a)
Dziś spokojnie nawet trochę więcej pokręciłam się po ogrodzie
Pierwsza przylaszczka






Basiu, przylaszczki już się pojawiły u Ciebie. Bardzo je lubię, lecę poszukać u siebie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies