Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 22:34, 22 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Basieksp napisał(a)


Ja nie chciałam żadnej podsypki, tak na wypadek gdybym chciała coś zmienić, dosadzić Ta nasza ścieżka bardziej dekoracyjna, kosiarką słabo się po niej jeżdzi, będę wyrywać chwasty, narazie nic jeszcze nie rośnie, jak pojawi się mech to zostawię a na takie mocno uczęszczane ścieżki to może płyty będą bardziej praktyczne, my wokół domu mamy polbruk, wygodne, ale nic pod domem nie posadzę, plusy i minusy a przy samym polbruku, właśnie przez podsypkę to nawet trawa słabo rosła, musieliśmy wybierać ten piasek, dosypywać ziemię by rosła.


Dzięki, będę myśleć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 19:52, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Pomidorowy busz




W skrzyniach też się powoli zapełnia Tylko jakieś ptaki zrobiły sobie stołówkę i musi wszystko być przykryte siatką


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:30, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
A na ogrodzie hosty te małe i duże







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:35, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Kalina, miała zasłaniać brzydsze miejsca i teraz trochę mi żal, że w takim miejscu ją posadziliśmy, bo bardzo ładna jest a w kącie rośnie




____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:39, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Poziomki i truskawki




Serduszka różowa i biała


I łubin, coraz bardziej mi się podoba

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:42, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
I na koniec takie






____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mrokasia 20:43, 23 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O rety, ale Ty masz pomidorów!!! Faktycznie busz .
Skrzynie boskie, świetnie się prezentują, ten kolor bardzo ładnie wygląda.
Kalina jest wielka! Może i rośnie w kącie ale i tak gwiazdorzy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Basieksp 21:05, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
mrokasia napisał(a)
O rety, ale Ty masz pomidorów!!! Faktycznie busz .
Skrzynie boskie, świetnie się prezentują, ten kolor bardzo ładnie wygląda.
Kalina jest wielka! Może i rośnie w kącie ale i tak gwiazdorzy .


No busz się zrobił, bo tam wokół jeszcze czosnek rośnie i robi za tło ale jak pomidory będą miały usuwane liście to zrobi się luźniej. Kalina wielka i jesienią też ładnie wygląda, no trudno, widać ją od drogi ale posadziłam, od niej młodą sadzonkę, tym razem na ogrodowej części
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 21:33, 23 maj 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basia--Twój ogród aż kipi roślinnością,no cudny czas masz w ogrodzie,o matko jakie pomidory masz już duże,ja dopiero może dwa dni temu posadziłam parę.
Cały czas podglądam Twój ogród--muszę koniecznie pochwalić kamienne ścieżki wyszły mistrzostwo świata ,to się musiałaś natargać tych kamieni ,ale warto było--tylko mi nie mów że to chłopa robota
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 21:54, 23 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basia--Twój ogród aż kipi roślinnością,no cudny czas masz w ogrodzie,o matko jakie pomidory masz już duże,ja dopiero może dwa dni temu posadziłam parę.
Cały czas podglądam Twój ogród--muszę koniecznie pochwalić kamienne ścieżki wyszły mistrzostwo świata ,to się musiałaś natargać tych kamieni ,ale warto było--tylko mi nie mów że to chłopa robota


Fajnie, że jesteś do tej ścieżeki, Ty też mnie mobilizowałaś no wiadomo, że sama układałam, po swojemu, no jak inaczej, każdy kamień trzeba dokładnie obejrzeć czy pasuje dwa razy tylko razem pojechaliśmy na pola zbierać kamienie za to pomidory to zupełnie nie moja działka, ja tam tylko zaglądam, otwieram czasami okienka, no pomagałam sadzić, nawet wysiewy mój eM sam robił i pikował ja będę zajadać i zaprawy robić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies