Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 21:52, 26 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Dziś floksowy obchód, białe prawie bym przegapiła, niektóre zaczynają przekwitać







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:55, 26 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263






____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:58, 26 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263




A teraz lwie paszcze i jeżówki



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 22:05, 26 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263




A na koniec ogórki, pierwsze z warzywnika, jedna mała beczułka i jeden słoiklubię ten moment pierwszych zapraw, potem dostawiam kolejne, a za chwilę będą śliwki, tylko cukru nie ma



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 22:46, 26 lip 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Zapachniało małosolnymi! mniam, mniam!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Magara 23:55, 26 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Basieksp napisał(a)


A na koniec ogórki, pierwsze z warzywnika, jedna mała beczułka i jeden słoiklubię ten moment pierwszych zapraw, potem dostawiam kolejne, a za chwilę będą śliwki, tylko cukru nie ma


U mnie jest cukier, bez limitów kilogramowych, ale po 6.50
Nie uległam zbiorowej panice i nie zrobiłam zapasów to teraz bulę Ale co robić jak poszłam w maliny i brzoskwinie, bez cukru ani kroku dalej

Basia, pięknie u Ciebie, kolorowo Mi koloru brakuje. Kiedy się lwie paszcze wysiewa? One jednoroczne, prawda? Tak myślę, czy nie sypnąć i niech się dzieje co chce
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 08:33, 27 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Magara napisał(a)


U mnie jest cukier, bez limitów kilogramowych, ale po 6.50
Nie uległam zbiorowej panice i nie zrobiłam zapasów to teraz bulę Ale co robić jak poszłam w maliny i brzoskwinie, bez cukru ani kroku dalej

Basia, pięknie u Ciebie, kolorowo Mi koloru brakuje. Kiedy się lwie paszcze wysiewa? One jednoroczne, prawda? Tak myślę, czy nie sypnąć i niech się dzieje co chce


Też nie robiłam zapasów, bo my bardzo mało cukru używamy, jedynie jakieś zaprawy, wypieki czasami, no a teraz poluję na ten droższy, narazie z marnym skutkiem a lewie paszcze lubią same się wysiewać, ja swoje wysiewałam na wiosnę, te myślę, że będą się już
same rządzić tylko te białe będę chciała zebrać siew
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:38, 27 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
hankaandrus_44 napisał(a)
Zapachniało małosolnymi! mniam, mniam!


Na weekend będą jak znalazł mam w planach zrobić trochę smalczyku z cebulką, jabłkiem i majerankiem, swojski chleb
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 09:05, 27 lip 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Miło Cie było gościć Kochana w Naszych skromnych progach faktycznie mamy duże pole do popisuJa zaglądam do Ciebie bardzo często choć mało piszę, ale jestem słodziak-owy nosek widziałam - pieski często boją się burz. Floksików, lili, jeżówek masz duuuużo - pięknie zdobią ogródeczek. Małosolne i kwaszeniaki też robiłam, kurcze ale coś nie umiem robić i jakoś nie wychodzą. Ja też nie robię zapasów - choć od dawna Maż mi mówi żeby zapasy zrobić- twierdzi że cukier,mąka, olej - jesienią będą bardzo drogie. Pewnie tak będzie bo już wszytko do góry idzie z dnia na dzień.
Buziolki Kochana przesyłam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Rojodziejowa 09:07, 27 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8557
Zastanawiam się z tym cukrem, czy to znów nie jest działanie typu: zmniejszymy dostępność w sklepach, powiemy, że nie ma więc muszą być limity. Potem będziemy tym cukrem ciurkać, a że mało go będzie, to i cena wyższa. Później jak dostępność będzie normalna już będzie można wyższa cenę zostawić - ludzie będą w stanie ją przyjąć bez mrugnięcia.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies