Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

gogo 02:37, 31 lip 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dobrze, że cukier trzcinowy jest drogi, to jest i kupuję na bieżąco, bo herbatę słodzę

Nacieszyłam oczy kolorami, taka dawka przed snem to coś świetnego, bo mam barwne sny

Nochalek cudny
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 08:39, 31 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
Ewa777 napisał(a)
U Ciebie temat cukru. Mało używam cukru - jedynie do truskawek ze śmietaną i do nalewek. Niedługo zacznie sie sezon. Może uzupełnią braki.


O nalewki też robimy ale w tym roku chyba nie będziemy ich robić, sporo ich jeszcze mamy z poprzednich sezonów ale za chwilę będą śliwki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:41, 31 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
gogo napisał(a)
Dobrze, że cukier trzcinowy jest drogi, to jest i kupuję na bieżąco, bo herbatę słodzę

Nacieszyłam oczy kolorami, taka dawka przed snem to coś świetnego, bo mam barwne sny

Nochalek cudny


Trochę sucho u nas się robi, prawie wszędzie miało padać a nas ominęło, jak nie popada to szybko wszystko przekwitnie. Nochalek dla nas to taki duży słodziak
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 09:23, 31 lip 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9872
Dziewczyny, cukru zabrakło tylko tam, gdzie sprzedają (sprzedawali?) go tanio czyli w Biedronce. Gdzie indziej jest normalnie dostępny jak zawsze.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 10:16, 31 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
Judith napisał(a)
Dziewczyny, cukru zabrakło tylko tam, gdzie sprzedają (sprzedawali?) go tanio czyli w Biedronce. Gdzie indziej jest normalnie dostępny jak zawsze.


Teraz bardziej martwi mnie brak deszczu , dobrze chociaż, że się ochłodziło, tak nie wypala
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 12:48, 31 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
Aza ma małego kumpla no sama nie może się z nim bawić a tak na poważnie, mały potrafi trochę latać i kręcą się obok niego rodzice, widzialam, że karmią go także my mu nie przeszkadzamy, jest od wczoraj, a Aza w domu, sama nie wychodzi na dwór


To było tylko tak na chwilę i do domu


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 13:02, 31 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Świetne zwierzęta posiadają nieraz cechy, które brak człowiekowi.
Ludzie czasami nie są świadomi, że rodzice karmią niedorostki na ziemi i zabierają je z ich własnego środowiska np do weterynarzy, a to często błąd. Twoja obserwacja jest cenna
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 13:12, 31 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
Kordina napisał(a)
Świetne zwierzęta posiadają nieraz cechy, które brak człowiekowi.
Ludzie czasami nie są świadomi, że rodzice karmią niedorostki na ziemi i zabierają je z ich własnego środowiska np do weterynarzy, a to często błąd. Twoja obserwacja jest cenna

Na szczęście u nas ze względu na Azę nie kręcą się obce koty, no mam nadzieje, wróbelek szybko odfrunie, narazie skacze na tarasie i przylatują co jakiś czas dorosłe dobrze, że Aza go nie pacneła łapą, bo jak go znalazła sama była na dworze i tylko szczekała na niego ale tak trochę inaczej, chyba chciała się z nim bawić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 09:31, 01 sie 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4629
O Ja ale słodkie focie zwierzaki jak Kumple od lat
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Kasiapod 10:29, 01 sie 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1006
Śliczne te twoje floksy i dużo kwiecia mają A i zapach pewnie nieziemski Ja sie ich jeszcze nie dorobiłam, ale mam je w planach
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies