Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 21:28, 07 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Kasiapod napisał(a)
Zazdroszczę wolnego, mimo że tak niedawno byłam na urlopie a już bym chciała mieć urlopBasiu ogród piękny to i fotki piękne


Dziękuję w te kilka dni, trochę nadgoniłam z pracami, w końcu ogarnęłam kompost, przerzuciłam go i posprzątałam ten cały kąt z kompostownikami, taki trochę bałagan tam był
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:27, 08 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Dziś mocno wieje, ale kilka zdjęć zrobiłam, przed zapowiadanym deszczem









____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 20:15, 08 wrz 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Basieksp napisał(a)
I ostatnie




Jarzębina się zaplątała?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 20:40, 08 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Joku napisał(a)


Jarzębina się zaplątała?


W zeszłym roku sądziliśmy to drzewko, ma formę kolumnową i w tym roku pierwsze, jedno grono z owocami ale te zwykłe, które rosną w lasach też mi się podobają, cały czas się zastanawiam czy gdzieś taką zwykłą sobie posadzić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:10, 08 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Gratuluję cyklamenowego sukcesu. Nie udał mi się eksperyment z zaproszeniem go do ogrodu. Cyklamen nie przetrwał zimy w gliniastym podłożu. Własne owoce bardzo cieszą. Coś o tym wiem Ślinka cieknie na widok tak dorodnych winogron.
Śliczne są te Twoje cieniste zakątki. Telefon robi bardzo ładne zdjęcia. Mus to wykorzystać na forum.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:42, 08 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Basiu, śliczne fotki! Zachwyciły mnie jeżówki na ostatnim zdjęciu ❤️ . Pozostałe też śliczne
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 23:13, 08 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Gratuluję cyklamenowego sukcesu. Nie udał mi się eksperyment z zaproszeniem go do ogrodu. Cyklamen nie przetrwał zimy w gliniastym podłożu. Własne owoce bardzo cieszą. Coś o tym wiem Ślinka cieknie na widok tak dorodnych winogron.
Śliczne są te Twoje cieniste zakątki. Telefon robi bardzo ładne zdjęcia. Mus to wykorzystać na forum.


Oj te moje cieniste, w tym sezonie miały trudno, sucho, żar, podlewalam je i jakoś daly radę, chociaż niektóre paprotki trochę przypalone, ale odbijają a z cyklamena bardzo się cieszę, bo już myślałam, że nic z niego nie będzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:16, 08 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Agatorek napisał(a)
Basiu, śliczne fotki! Zachwyciły mnie jeżówki na ostatnim zdjęciu ❤️ . Pozostałe też śliczne


One już straciły swój kolor, trochę już wyblakły, ale i tak są ładne i bardzo długo kwitną no a z telefonem będę biegać po ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:11, 10 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Muszę koniecznie zabrać się za warzywnik, widziałam, że marchew duża, ale za chwilę będzie za duża pietruszka taka niekształtna, rozczuchrana trochę


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:42, 10 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Piękne zbiory! U mnie dla pietruszki korzeniowej było za mokro i wygniła. Udała się tylko naciowa. Wg moich doświadczeń najtrudniej jest uzyskać domowym sposobem plony pietruszki korzeniowej. Masz sukces.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies