Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Joku 19:26, 17 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
Basiu, czy ty sadziłaś paproć zanokcicę skalną i ją dzieliłaś przy sadzeniu? Pamiętam że ktoś to robił ale nie pamiętam kto .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 19:36, 17 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Joku napisał(a)
Basiu, czy ty sadziłaś paproć zanokcicę skalną i ją dzieliłaś przy sadzeniu? Pamiętam że ktoś to robił ale nie pamiętam kto .


Mam ją u siebie dostałam ją od Grażynki "w ogródku emerytki", mam dwie narazie nie duże są ale rosną sobie, nie pamiętam czy była jedna i ją podzieliłam czy były dwie? znalazłam zdjęcia, była w jednej doniczce i napewno podzieliłam, bo mam dwie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 21:31, 17 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
Mnie się kołacze w pamięci że były dzielone. Dziękuję że poszukałaś.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 09:46, 18 mar 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Podziwiałam ciemierniki u Sylwii, ale Twoje są równie piękne...moje same białe i jest troszkę siewek, za kilka lat doczekam się ich kwitnienia. Moja magnolia jeszcze w futerkach i dobrze, bo przy tej pogodzie obmarzłyby kwiatki.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 11:12, 18 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Rumianka napisał(a)
Podziwiałam ciemierniki u Sylwii, ale Twoje są równie piękne...moje same białe i jest troszkę siewek, za kilka lat doczekam się ich kwitnienia. Moja magnolia jeszcze w futerkach i dobrze, bo przy tej pogodzie obmarzłyby kwiatki.


Tylko ja mnie mam tak dużej ilości, raptem kilka sztuk ale nie mam też, aż tyle miejsca moje małe magnolie też w futerkowych pąkach pogoda w weekend nie dopisała, no to w końcu miałam czas by zadbać o cebulowe w donicach posadziłam ismenę, kalię, galtonię i dalie niech startują
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
GorAna 21:42, 18 mar 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basiu, piękne masz ciemierniki, a ślimora nie zazdroszczę
Trzeba uzbroić się w cierpliwość, kiedyś w końcu będzie cieplej
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Magara 22:59, 18 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Basia, pamiętasz może co to za miodunka taka niebieska?
Ślicznie wiosennie masz, ale ten ślimak
Wpisałam na listę pilnych spraw żeby granulki zacząć już sypać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 18:51, 19 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
GorAna napisał(a)
Basiu, piękne masz ciemierniki, a ślimora nie zazdroszczę
Trzeba uzbroić się w cierpliwość, kiedyś w końcu będzie cieplej


Będzie cieplej, już dziś było
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 18:56, 19 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Magara napisał(a)
Basia, pamiętasz może co to za miodunka taka niebieska?
Ślicznie wiosennie masz, ale ten ślimak
Wpisałam na listę pilnych spraw żeby granulki zacząć już sypać


Nie znam nazwy tej miodunki, dostałam ją od kogoś? w sumie mam trzy rodzaje miodunki, ta ma bardziej okrągłe liście. U mnie kolor kwiatów u miodunki się zmienia, od fioletowych po rózowe, ta ma teraz niebieskie, ale one trochę w fiolet wpadają. To chyba zależy od kwasowości gleby, podobnie jak z niezapominajkami, zawsze myślałam, że mam niebieskie i różowe
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 22:49, 19 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Ooo, szkoda, piękny ten niebieski Chyba muszę takich poszukać, u mnie kolorów nie zmieniają, ale może się przyzwyczaiły
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies