Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 01:11, 15 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Z każdym rokiem ogród Ci pięknieje .

Fajna jest ta biało różowa wiśnia i jaki ładny trawnik! U mnie jeszcze nie koszony, czuję się jak na łące
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorota321 09:45, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Piękną paletę barw masz już w ogrodzie, a rabarbar to masz wypasiony.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Basieksp 10:13, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Magara napisał(a)


Też taką miałam, bardzo piękna wiosną była z tymi młodymi listkami
Nie widzę jej od zeszłego roku, niestety

Basia, u nas dziś tak łeb urywało, że szkoda gadać. U Ciebie prawdziwie wiosenna aura, przynajmniej na zdjęciach


U nas też tak wiało, niby słońce świeciło ale zimno przez ten wiatr było nie dało się nic robić, nawet ze spaceru leśnego dość szybko wracaliśmy, Aza ciągnęła do samochodu, chyba tego szumu się bała. Teraz śledzę pogodę, niby ma być przymrozek, ale trochę jakby się rozmywa, może jednak nie będzie tak źle
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:16, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Agatorek napisał(a)
Z każdym rokiem ogród Ci pięknieje .

Fajna jest ta biało różowa wiśnia i jaki ładny trawnik! U mnie jeszcze nie koszony, czuję się jak na łące


U mnie trawa taka zwykła, przed korzeniem stokrotki kwitły, mlecze nie zdążyły ale jak skoszone to zielska nie widać A taka łąka, na takiej przestrzeni jak u Ciebie to ma swój urok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:17, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Dorota321 napisał(a)
Piękną paletę barw masz już w ogrodzie, a rabarbar to masz wypasiony.


Zrobiło się ładnie A rabarbar w ostatnich dniach tak wystartował, aura mu służy, było i jest mokro, zrobiło się ciepło i zaszalał
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 21:56, 15 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8729
Basieksp napisał(a)


Zwykłe też mają się dobrze u mnie, to miejsce im służy

Niesamowity ten rabarbar, już go chwaliłam, ale nie mogę się powstrzymać i muszę to zrobić jeszcze raz. W porównaniu z dłonią widać, jaki jest wielki.
Zwykły też pięknie rośnie, niedługo będzie ciasto rabarbarowe do kawki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 22:14, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Alija napisał(a)

Niesamowity ten rabarbar, już go chwaliłam, ale nie mogę się powstrzymać i muszę to zrobić jeszcze raz. W porównaniu z dłonią widać, jaki jest wielki.
Zwykły też pięknie rośnie, niedługo będzie ciasto rabarbarowe do kawki.


I kompot u nas kompot z rabarbaru najbardziej wszystkim smakuje dodaje do niego jakieś inne owoce lub trochę zageszczam go kisielem, jeden dzień i duży gar opanowany
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 13:17, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Soczysta zieleń i przeróżne kolory kwiatów sprawiają, że trudno oderwać oczy od takich widoków...Azie tez się podobają, bo widać jak je podziwia... Szkoda, że ta zimnica przyszła w nasze rejony...część kwiatów może się obrazić...Wiśnia dwukolorowa ciekawie bardzo wygląda...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 13:41, 16 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Rumianka napisał(a)
Soczysta zieleń i przeróżne kolory kwiatów sprawiają, że trudno oderwać oczy od takich widoków...Azie tez się podobają, bo widać jak je podziwia... Szkoda, że ta zimnica przyszła w nasze rejony...część kwiatów może się obrazić...Wiśnia dwukolorowa ciekawie bardzo wygląda...

Oj zrobiło się zimno. Dziś na noc chyba donice pochowam do domu, bo już wszystko wystawiłam, nie lubię z nimi biegać, ale mogą być przymrozki A Aza zawsze podgląda co robię, ona nie lubi zbyt długo być sama na dworze, a wieczorem jak chcemy sobie posiedzieć z eM na dworze, to upierdliwa jest bo chce byśmy do domu przyszli, szczeka nawołuje nas noc jest trzeba w domu siedzieć a nie pociemku po ogrodzie się kręcić podobnie zachowuje się nad jeziorem, wszyscy muszą być na brzegu pilnuje nas
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 16:59, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Basiu, to co piszesz o zachowaniu Azy, to tak jakbym czytała o swojej Abrze...(nie ma jej z nami już 4 lata oj jak smutno bez niej) zachowywała się identycznie, dosłownie. No może z pewną różnicą, że nie szczekała, bo to była haska a to rasa mniej szczekająca, a piszczała w naszą stronę i pokazywała głową w stronę domu..."tam trzeba iść..i koniec" Jakie są mądre te zwierzaczki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies