Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Karoliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Karoliny

makadamia 18:03, 12 paź 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jaaa Cię!!!!!! W jeden sezon zrobiłaś cały ogród! Ale efekt! Coś niesamowitego po prostu! Karolinka - wielkie gratulacje! Oby wszystko Ci dobrze rosło!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Dorii 18:40, 12 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Aż się cofnełam żeby zobaczyć kiedy było planowanie bo trudno uwierzyć że tak niedawno.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
karo11inka 21:32, 12 paź 2020

Dołączył: 26 lut 2020
Posty: 179
makadamia napisał(a)
Jaaa Cię!!!!!! W jeden sezon zrobiłaś cały ogród! Ale efekt! Coś niesamowitego po prostu! Karolinka - wielkie gratulacje! Oby wszystko Ci dobrze rosło!


Dziękuję za pochwały Pracowałam na pełen etat , nie liczyłam że uda mi się to wszystko zrobić. Kończąc jedną rabatę ,zaczynałam kolejną i tak jakoś poszło Widok z okna , rekompensuje wszystko Chociaż wszystko malutkie to już mi się bardzo podoba Jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale w porównaniu do tego co już za mną , to pikuś

Makadamia, Dorii - jak widzicie Wasze rady praktycznie wszystkie zastosowałam , z drobnymi zmianami. Bardzo Wam dziekuję. Ukierunkowałyście mnie jak się dotego wszystkiego zabrać.
Makadamia precież to ty wymyśliłam cały układ rabat. Twój pomysł z wyprostowaniem działki był 100% trafiony
Dorii, twój pomysł z ułożeniem roślin na rabacie z miskantami Memory był też 100% trafiony...myslałam nad nią długo, ale ostatecznie został twój pomysł bo był najlepszy No i oczywiście rozplenice w trójkątach

AlinaP -nie wiem czy zaglądasz , ale twój pomysł z miskantami Memory i klonami Drummondii też zastosowałam Miskanty zachwyciły mnie swoim kwitnieniem, są piękne
karo11inka 21:41, 12 paź 2020

Dołączył: 26 lut 2020
Posty: 179
Dzięki mężowi w ogrodzie mam też nawodnienie i oświetlenie Mężowi ogród też się bardzo podoba. To co było a jest teraz to niebo a ziemia. Było warto
Kwadratowy placyk jeszcze do zrobienia i wokół niego będę na wiosnę sadzić róże ( w tej chwili są miskanty Morning Light ale będą wysadzone). Jeśli chodzi o róże , myślę o Artemisie. Udało mi się jeszcze powsadzać trochę tulipanów i czosnków. Na wiosnę ruszam znowu z pracą w ogrodzie bo bardzo to polubiłam
makadamia 09:58, 13 paź 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
A ja myślałam, że teraz to już tylko plewienie i podlewanie planujesz
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
karo11inka 10:54, 13 paź 2020

Dołączył: 26 lut 2020
Posty: 179
Hehe Tak dobrze jeszcze nie będzie
AlinaP 15:59, 13 paź 2020


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Karolina! Co ja widzę? Nie może to być! Wszystko ???
Zaglądałam tu w środku sezonu, ale watek zatrzymał się na 39 str. Teraz widzę znajomy tytuł i 42 str. Z przyjemnością obejrzałam. Na wejściu zrobiłaś efekt Wow i spokojnie możesz czekać aż reszta podrośnie. Black Beauty jeszcze Cię zaskoczą fontannami liści w następnym sezonie. Cieszę się razem z Wami. Wiadomo, że jeśli się wspólnie działa, to i satysfakcja zapewniona. Motałysmy Ci w głowie, jednak wybrałaś to co odpowiada Twoim oczekiwaniom. Brawo!
Pozdrawiam.
____________________
Ala
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies