Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 11:49, 16 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Bardzo dziękuję Wam dziewczyny zbiorowo za pomoc w podjęciu decyzji Antracyt wygrywa i będzie spójny z bramą garażową, drzwiami wejściowymi, rynnami Lubię czarny, ale tutaj może być za mocny i oderwany od reszty. Pociągnę żywopłot cisowy i kiedyś większa część będzie zakryta, a tu na placyku może będą kiedyś lamelki drewniane Jak pomalujemy to wtedy spróbuję tochę przearanżować placyk, na pewno będzie z klonami palmowymi bo im tu dobrze, oczywiście nie wliczając ostanich mrozów wiosną.
Działam jeszce dziś
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:18, 16 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Mam zagwozdkę z cisami, znalazłam szkółkę lokalną, gdzie są cisy podobno odmiana Hicksi, wysokość 70 cm mocno rozgałęzione, tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Każdy ma pieniek jeden, jest on widoczny, a od niego dopiero rozgałęzienia. Czy to aby na pewno będzie Hicksi? Oczywiście mnie przyćmiło i nie zrobiłam zdjęcia, ale jeszcze raz podjadę. Uwaga cena 25 zł Ładne, zdrowe, po czym poznać tą odmianę, np. vs bezodmianowy? U mnie świeży odrost u Hicksi jest limonkowy, a zwykły ma taki beżowy. Najciekawsze jest to, że Pan powiedział, ze ten pieniek mogę jeszcze trochę przysypać ziemią, nie kumam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 12:48, 16 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20720
Zrób fotkę. Ja mam Hilli i przyrosty mają jasnozielone właśnie teraz.

Cena bardzo dobra.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 12:53, 16 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Wiolka5_7 napisał(a)
Zrób fotkę. Ja mam Hilli i przyrosty mają jasnozielone właśnie teraz.

Cena bardzo dobra.


U mnie Hilli bo też mam w innym miejscu są również limonkowe. Dobra zrobię fotkę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
edi75 17:50, 16 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2319
Anetka ale będzie zmiana
Antracyt jest ok
Ja u siebie mam dużo antracytu
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Narsilia 19:24, 16 maj 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 640
Tak z antratycem będzie pięknie , zakupy boskie to co misiaki lubią najbardziej
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Rojodziejowa 19:31, 16 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8845
Anetka, jaką farbą malujecie? Ja mam kupiony antracyt od tamtego roku haha i jeszcze nie pomalowałam Super zmiany. Efekt z tym ciemnym murem będzie od razu szałowy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Angelika95 21:13, 16 maj 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1077
Rojodziejowa napisał(a)
Anetka, jaką farbą malujecie? Ja mam kupiony antracyt od tamtego roku haha i jeszcze nie pomalowałam Super zmiany. Efekt z tym ciemnym murem będzie od razu szałowy


Asia, Ty jesteś niemożliwa z tymi zakupami czyli nie tylko z roślinkami tak masz, aż jestem ciekawa, co w Twoim domu jeszcze jest w 'poczekalni'
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Rojodziejowa 21:15, 16 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8845
Angelika95 napisał(a)


Asia, Ty jesteś niemożliwa z tymi zakupami czyli nie tylko z roślinkami tak masz, aż jestem ciekawa, co w Twoim domu jeszcze jest w 'poczekalni'


Hmm w domu... w sumie tylko pranie Ta farba to też jakby do ogrodu

A teraz jeszcze sprawdziany...
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiaan 21:32, 16 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
edi75 napisał(a)
Anetka ale będzie zmiana
Antracyt jest ok
Ja u siebie mam dużo antracytu


Pomalowane trzy przęsła o ton ciemniejszym odcieniem i podoba mi się, jutro cyknę fotkę bo ciemno się zrobiło Tak to bezpieczny kolor, też u nas jest sporo takich dodatków. W salonie mam cegłę też szarą
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies