Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Dominika11 11:29, 25 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
pospacerowałam po Twoim ogrodzie pieknie wygląda, taki zadbany, no slicznie jest

pozwole sobie zaglądać do Ciebie

donice będa super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 11:34, 25 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Pozwoliłam sobie wrzucić kilka ostatnich artykułów Danusi o kompozycjach w donicach, może sie przydadzą

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/438-piekne-kompozycje-w-donicach
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/389-pomysly-na-jesienne-kompozycje-w-donicach
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/381-bukszpany-w-donicach
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/554-jak-wykonac-efektowne-kompozycje-w-donicach
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
A_gawa 18:02, 29 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
I gdzie poszła?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Wiaan 23:48, 29 cze 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Dominika11 napisał(a)
pospacerowałam po Twoim ogrodzie pieknie wygląda, taki zadbany, no slicznie jest

pozwole sobie zaglądać do Ciebie

donice będa super

Dziękuję za odwiedziny będę umieszczać moje poczynania, linki sobie przejrzalam i skorzystam z porad. Donice mają dotrzeć w drugiej połowie lipca. Chcę jeszcze zaszaleć przy tarasie bo jest tak ubogo jeśli chodzi o rosliny. Tworzę w głowie, kombinuję i plan jest
Z realizacją gorzej bo czasu brak i jeszcze do tego pogoda wyrządzila nam kilka szkód, które trzeba było naprawić. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 00:02, 30 cze 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
A_gawa napisał(a)
I gdzie poszła?

Hej znalazła się zguba nic nowego nie zrobiłam, lało ciągle, w ogrodzie tylko chwasty wyrwalam, no ja nie wiem czemu ich ciągle tyle rośnie w trawniku ziemia nam się obsunęła, zrobił się normalnie lejek. Pokroiliśmy w tym miejscu trawę, podsypalismy, ubiliśmy i polozylismy z powrotem. Mam nadzieję że się ładnie zrośnie. Dodatkowo odprowadzenie wody z rynien jest w ziemi i ona nie przyjmowała już wody i znowu w innym miejscu nam podmylo. Najgorsza była jednak woda w garażu, mam dość deszczu.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 00:08, 30 cze 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Johanka77 napisał(a)
Dzień dobry! Witam się u Ciebie!
Piękny nowoczesny ogród się zapowiada.

A brzóz w takim rozmiarze szczerze zazdroszczę. Świetny efekt w tym żwirku dają.

Witam serdecznie brzozy uwielbiam, a ile osób doradzalo je wyciąć. Tylko po co, nie wiem...cieszę się,że się Tobie podoba właśnie zależy mi na nowoczesnym ogrodzie ale przytulnym
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Helen 15:56, 30 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
Hej, przyszłam zapytać gdzie kupiłaś takie wypasione hakonki i po ile?
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiaan 18:25, 30 cze 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Helen napisał(a)
Hej, przyszłam zapytać gdzie kupiłaś takie wypasione hakonki i po ile?

Hej wyślę namiary na priv
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Nowa12 23:51, 30 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)

Hej znalazła się zguba nic nowego nie zrobiłam, lało ciągle, w ogrodzie tylko chwasty wyrwalam, no ja nie wiem czemu ich ciągle tyle rośnie w trawniku ziemia nam się obsunęła, zrobił się normalnie lejek. Pokroiliśmy w tym miejscu trawę, podsypalismy, ubiliśmy i polozylismy z powrotem. Mam nadzieję że się ładnie zrośnie. Dodatkowo odprowadzenie wody z rynien jest w ziemi i ona nie przyjmowała już wody i znowu w innym miejscu nam podmylo. Najgorsza była jednak woda w garażu, mam dość deszczu.



U mnie jak od deszczu wypchało przykrywki studzienek przy rynnach to eMek się zorientował, że może wypadałoby je wyczyścić . Oczywiście wszystkie zapchane na maksa.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 12:05, 02 lip 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5089
Chciałabym posadzić drzewko w kolorze czerwieni, bordo, dla przełamania zieleni lub jakieś inne ładne kolorowe i dodatkowo osłonić zaznaczone miejsce. Wiem, że serby będą kiedyś duże, ale coś tam pewnie wcisnę pomiędzy i nie będę wtedy widzieć garażu sąsiadów. Widok jest z tarasu dlatego tym bardziej mi zależy. Poniżej po prawej stronie jest żywopłot z cisa do formowania. Myślałam o buku Purpurea Pendula, śliwie wiśniowej - tylko czy się zmieści? Dałabym jeszcze coś w nogi aby nie było tak pusto, czy mogę liczyć na pomoc
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies