Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 14:07, 29 sie 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
agata_chroscicka napisał(a)
admiration i Maria to odmiany Thunberga i liście tracą


dziekuje
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 14:14, 29 sie 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Danusia sie chwyci za glowe jak zobaczy co ja wyprawiam w ogrodzie ale nie moglam juz patrzec na ta chwasciarnie.

Sluchajcie od trzech dni wale kilofem w ziemie zrywam trawsko z chwastami, wyrownuje teren. Ledwo zipie dlatego pan farmer mi pomoze i przyjedzie by odkleic ziemie i ja zrowna.

Wieczorkiem wkleje fotki.
____________________
Ogród u Mayi
Syla 15:19, 29 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
żeby sobie ułatwić prace w suchej ziemi .... dzień wcześniej można ją zraszaczem podlać ..... i chwasty się wówczas lepiej wyrywają u siebie przy brzozowej nie miałam możliwości wbić łopaty nawet na centymetr i powyższym systemem prac udało się je posadzić
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:21, 29 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
To , że berberys traci liście lub inne wymienione poza hostą - bo jej w ogóle brak na rabacie zimą to ładnie przycięte w zimie nie tracą na urodzie jak śnieg czupurki zostawi
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 12:11, 30 sie 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Syla napisał(a)
To , że berberys traci liście lub inne wymienione poza hostą - bo jej w ogóle brak na rabacie zimą to ładnie przycięte w zimie nie tracą na urodzie jak śnieg czupurki zostawi


masz racje Sylwus, nie zrezygnuje z berberyskow...musze tylko to wszystko jeszcze raz poukladac, na razie nie robie nowych rabat, musze sobie poradzic z ta trawa
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 13:09, 30 wrz 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
sluchajcie na razie nie pokazuje wam tego co u mnie sie dzieje, bo znajomi stwierzili ze bomba eksplodowala... nie fajne okreslenie ale chyba nie mozna tego inaczej okreslic.

Cala trawe i niwelacje terenu robimy recznie z mezem. Strasznie to teraz wyglada i nie bede pokazywac bo az wstyd.

Mam natomiast pytanie, nie wiem czy uda nam sie posiac trawke bo jeszcze musze murki postawic . Czy to bedzie bardzo zle jak zostawie taka ziemianke do wiosny? czy mam stanac na glowie zeby to posiac? jak radzicie?
____________________
Ogród u Mayi
Syla 14:57, 30 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinka napisał(a)
sluchajcie na razie nie pokazuje wam tego co u mnie sie dzieje, bo znajomi stwierzili ze bomba eksplodowala... nie fajne okreslenie ale chyba nie mozna tego inaczej okreslic.

Cala trawe i niwelacje terenu robimy recznie z mezem. Strasznie to teraz wyglada i nie bede pokazywac bo az wstyd.

Mam natomiast pytanie, nie wiem czy uda nam sie posiac trawke bo jeszcze musze murki postawic . Czy to bedzie bardzo zle jak zostawie taka ziemianke do wiosny? czy mam stanac na glowie zeby to posiac? jak radzicie?


nie stawaj na głowie .... trawę posiejesz na wiosnę .... teraz zajmij się murakami
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 15:43, 30 wrz 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Syla napisał(a)


nie stawaj na głowie .... trawę posiejesz na wiosnę .... teraz zajmij się murakami


chyba cie Sylwus poslucham bo ducha wyzione...
____________________
Ogród u Mayi
Syla 15:45, 30 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinka napisał(a)


chyba cie Sylwus poslucham bo ducha wyzione...


Swój trawnik pozostawiam na przyszły sezon do zrobienia ..... czekają mnie jeszcze wykopki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 15:48, 30 wrz 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Syla napisał(a)


Swój trawnik pozostawiam na przyszły sezon do zrobienia ..... czekają mnie jeszcze wykopki


No u mnie tez wykopki...juz mam troszke dosc ale dzialam! Nie kupuje w tym rok nic z roslinowatych bo braknie mi czasu na wkopywanie a i plany bym chciala dopracowac.

Jak juz mury beda stac to poprosze cie o pomoc w planowaniu ogrodu bo troszke sie zmienily koncepcje
____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies