Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Loosiuu 21:33, 18 cze 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Witaj Sabinko, chciałem ci pokazać zdjęcia z Centrum z Kraśnicy. Wpadnij do mnie na chwilkę na 63 stronę
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Syla 21:48, 18 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380



Wieloszka dobrze radzi .... a ja tak na słówko .... może jakieś drzewko wymiennie (za to co już posadzone) np śliwa wiśniowa pissardi (na czerwono) lub w kierunku buka Dawyck Purple, Rohan Obelisk wersja pionowa .... nawiązywała by odrobinkę do konwalnika ? albo na zielono buk Rohan Gold ? buźki przesyłam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 22:09, 18 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Filipie dziekuje za zdjecia i jak juz napisalam u Ciebie zatrzymuje do archiwum!
Syla dobrze ze mnie nawiedzasz...dawno cie u mnie nie bylo ale rozumiem masz pelno roboty! Wiesz z wisniami to ja nigdy nie mialam do czynienia, zawsze mi sie kojarzy to z wielkimi drzewami a takiego wielkiego bym chyba tam nie chciala...no chyba ze sie myle!
____________________
Ogród u Mayi
Syla 07:41, 19 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinka napisał(a)
Filipie dziekuje za zdjecia i jak juz napisalam u Ciebie zatrzymuje do archiwum!
Syla dobrze ze mnie nawiedzasz...dawno cie u mnie nie bylo ale rozumiem masz pelno roboty! Wiesz z wisniami to ja nigdy nie mialam do czynienia, zawsze mi sie kojarzy to z wielkimi drzewami a takiego wielkiego bym chyba tam nie chciala...no chyba ze sie myle!



a od czego mamy nożyce wszystko można trzymać w ryzach
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 14:02, 26 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
zgadza sie
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 14:02, 26 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
a mosz moze jakis przyklad "wystrzyzonych" serbow?
____________________
Ogród u Mayi
Syla 16:31, 26 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
moje serby strzyżone .... będzie żywopłot ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 14:33, 27 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Syla ta rabata od serbow do zaokraglenia ma ile cm? ( mam na mysli ta na zdjeciu z cisami na pniu )
____________________
Ogród u Mayi
Syla 14:39, 27 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinka napisał(a)
Syla ta rabata od serbow do zaokraglenia ma ile cm? ( mam na mysli ta na zdjeciu z cisami na pniu )


w tym najszerszym odcinku to chyba jakieś 2,5m ale nie więcej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 13:49, 30 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Musze tutaj napisac u siebie ale pewnie Danusie mnie doprowadzi do porzadku przypominajac o watkach pielegnacyjnych na forum. Nie mniej nie znalazlam o bukszpanach dlatego zaloze tez nowy watek na forum ale najpierw u siebie bo potrzebuje szybkiej porady, takze Danus jak jestes w poblizu to pomocy.

1) Dzis 30/06 popsikalam po raz drugi przeciw temu malemu gadowi co mi bukszpany obielil. Przyznam ze efekt dobry po juz po pierwszym razie juz zniknal nie mniej postanowilam prysnac delikatnie drugi raz.
Dobrze zrobilam? Czy moge teraz je kulkowac czy nie bardzo?

2) Problem ze stozkiem ktory ma takie liscie brazowawe z plamkami *





przeczytalam o bukszpanach Danusiu ale mam dylematy? czy po pryskaniu dzisiejszym moge pryskac nastepnym produktem? czy moge przyciac? czy dobrze im to zrobi? a moze efekt odwrotny?
____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies