Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 13:50, 30 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Ostatnio mam takie cosik w mojej trzmielince...to mutacja Danusiu? Co zrobic?

____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 13:57, 30 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Posadzilam moje nieszczesne kule i wyglada to tak...kiepsko bo pelno mi chwasciorow naroslo po deszczach i co z tego ze je wyrywam jak one sa szybsze..Musze je porzadnie wypielic i kora zasypac.





Mopsa przesadzilam.4 kulki bukszpanowe wlozylam tuz przed mniejszymi na zakrecie , i jedna kulke pod Acerkiem.


Myslalam te Conici przenisc na strone z zawijaskiem, dostadzis jeszcze dwie hosty, a tuz pod Thujami po stronie z zawijasem dac RH ale tam jest pelne slonce caly dzien...Chcialam cos z kolorem bialym..Ale Hosrtensje raczej nie prztrwaja..

Juz mam tez eko bordy i musze to ulozyc w zestaw. Ale potrzebuje Waszych opini i pomocy. Buziam
____________________
Ogród u Mayi
Gardenarium 16:47, 30 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Watek o chorobach bukszpanów, jakże by miało nie być I to jaki rozbudowany.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/407-co-neka-bukszpany-choroby-i-szkodniki-bukszpanow

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sabinka 18:55, 30 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
a jednak...konsultacja okulistyczna bedzie potrzebna! Dzieki Danus juz popadam w czytanie.
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 19:09, 30 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
dobrze Danus ale myslisz ze moge im przyciac czupryny po tym dzisiejszym pryskaniu czy nie bardzo?
____________________
Ogród u Mayi
Gardenarium 20:43, 30 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sabinka napisał(a)
Ostatnio mam takie cosik w mojej trzmielince...to mutacja Danusiu? Co zrobic?



Cieszyć się, bo nie zielona, odciąć i posadzonkować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sabinka 11:32, 01 lip 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
aha czyli ze tak powiem urodzil mi sie nowy roslinek super!
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 11:36, 01 lip 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
A jeszcze Danusiu co doradzilabys z tym moim zawijaskiem. Mozna tam cos kwiatowego dac przed Tuje zeby zlamac kolor zielony?

Czy moze kontynuowac z kulkami lub cos z trzmielina?
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 19:54, 26 lip 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
przechodze chyba kryzys! Mam wszystkiego dosc, a juz najbardziej ogrodu ktory mnie przerosl! Chwasty nie daja za wygrana, pomyslow brak nie mowiac o calej reszcie na ktora nie mam wplywu.. ;(;(;(;(;(;(
____________________
Ogród u Mayi
Syla 19:44, 13 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinka napisał(a)
przechodze chyba kryzys! Mam wszystkiego dosc, a juz najbardziej ogrodu ktory mnie przerosl! Chwasty nie daja za wygrana, pomyslow brak nie mowiac o calej reszcie na ktora nie mam wplywu.. ;(;(;(;(;(;(



Sabin .... nie poddawaj się tak łatwo .... czasami mamy pod górkę ....ja również .... kopię się wtedy z cztery litery i walczę ze swoimi słabostkami .... To chwilowe .... głowa do góry .....jutro koniecznie idziesz na walkę z chwastami buźka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies