Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 15:23, 30 sty 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
A dlaczego mialby nie sprzedawac?
____________________
Ogród u Mayi
Sebek 09:18, 31 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No bo zimaaa - szkółki zamknięte szykują się na nowy sezon
Przynajmniej ja tak sądzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 10:31, 31 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas taki mróz, że marzeniem jest spotkac takie okazy, a o kupnie nie ma mowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 12:18, 31 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
zmalowałam coś dla Cię
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 17:50, 02 lut 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Sebek - no wlasnie tez mi sie tak wydawalo ze nic nie bedzie i dlatego sie skusilam

Danusiu - dziekuje, fakt ze bardzo ladny mi sie udal mam nadzieje ze znajde wiecej takich okazow i beda sie pieknie rozrastac

Sylwus - piknie CI to wyszlo! co do wisni to nie wiem czy mi nie bedzie przeslaniac okna...co o tym sadzisz? piekne sa i napewno je bede miec w swoim ogrodzie tylko zastanawiam sie czy tutaj bedzie dobrze tym bardziej ze slonce w to miejsce dociera od godziny 16.00...
jeszcze nie umiem sie tymi programami poslugiwac ja Ty Sylwus ale PIEKNE DZIEKUJE za to co zrobilas i ze pomyslalas o mnie ! Kochana jestes!

a moze na to miejsce wisienki dac roze opadajaca...? co Ty na to?
Ja bardzo chetnie skorzystam z Twojej pomocy Sylwus i poprosze Cie o jeszcze jeden projekcik ze schodami tez, wieczorkiem wrzuce fotke jak by to mniej wiecej mialo wygladac...
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 17:51, 02 lut 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Zapomnialam dodac jak Wy przepieknie wygladacie na tych awatarkach...swiezoscia i latem zapachnialo...!
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 17:56, 02 lut 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
sprawdzilam sobie co to Irga na internecie i to sie chyba niezle rozrasta...?! moze lepiej cos lekkiego tu wlozyc...

Przepraszam Sylwus ze tak wymyslam, szukam pomyslow i praktycznych rozwiazan i podoba mi sie jak ogrod jest cale 4 pory roku zielony i piekny ...wiem ze Irga zostawi swoje czerwone kuleczki na zime ale...nie wiem czy to o to tam chodzi...
Prosze cie Kochana o " burze mozgow" jak to mowi moja corka... sama wtym jestem zielona i slecze w tych ksiazkach ale nie ma nic cenniejszego niz porady koneserow!
____________________
Ogród u Mayi
Syla 19:32, 02 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kręć noskiem ile się da , to była taka luźna propozycja ....... Rozpatrzymy na nowo .... Masz jakieś propozycje co do nasadzeń .....?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:45, 02 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tam gdzie są umieszczone drzewka hmmm słońce dopiero od 16 .... to dla róż za mało ....
Z zimozielonych w przedogródku w cieniu ..... może różaneczniki ??? A tam ... nie lubię dużo pisać , będę malować

Na miejsca zacienione w przedogródku mogą być żurawki citronelle , bukszpan, cis, runianka , rh, bluszcz ..... z tych roślinek coś poukładam jeszcze .....

A możesz zrobić zdjęcię z okna, które widać na zdjęciu po prawej stronie .... to kuchnia ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 22:49, 02 lut 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Dobrze Kochana maluj maluj .... lubie cisy, bukszpanki, zuraweczki wszystkiego rodzaju...tylko jak to skomponowac w calosc.?
Jest malo slonca do godziny 16...wlasciwie jest cien, dlatego tez dom jest ulozony w ten sposob.

To okno to jadalnia i zrobie foteczke jutro Sylwusiu bo dzis juz troszke pozniasto

teraz dolacze fotke gdzie sa schodki i taki mureczek...ja tego nie widze w ten sposob ale tylko cus takiego znalazlam na neci. O co glownie mi chodzi..? Powiedziano mi ze jest za duzy spadek ziemi i aby nie czuc sie stlumionym spacerujac w okol domu to trzeba podniesc teren. Zasugerowano mi zbudowac lekkie schodki , jeden lub dwa stopnie z mniejszym niz na tym zdjeciu mureczkiem. Wszystko bym zrobila z kosteczki brukowej a mureczek to z tych takich okraglych pali brukowych co Sylwus masz na brzegach schodow u siebie lub wokol rabat. Nie wiem jak to sie nazywa fachowo...:

Link

____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies