Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 16:37, 09 gru 2011

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Witam Danusiu,
Dziekuje CI slicznie za odpowiedz i przepraszam ze teraz odpisuje ale mialam niesamowite prace remontowe w domu i przez miesiac ni widu ni slychu... :/

Pozdrawiam Was kochani serdecznie u mnie na razie w ogrodzie nic sie nie dzieje ale staram sie nadrabiac Wasze prace i posuniecia ogrodowe.
____________________
Ogród u Mayi
ell 17:12, 09 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Sabinka 17:19, 09 gru 2011

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
ahh...zapomnialam dodac iz padla propozycja co do wygladu ogrodu od wejscia.
Otoz zaproponowano zrobienie schodow wzdluz "wiezyczki" po prawej stronie po to by uniknac tzw.przytlumienia przez wielkosc domu. Powiedzcie mi czy warto..bo juz tyle betonu mam wokol domu ze szczerze powiem ze nie chce mi sie tam schodow budowac...chyba ze z kostki..

Jest dosc duzy i ostry spadek wiec trzeba bedzie poglowkowac zeby wejscie bylo efektowne i eleganckie


Schody beda z przyjsciem wiosny...oby!
____________________
Ogród u Mayi
Gardenarium 18:45, 09 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklej fotkę wejścia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:46, 09 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklejam mapkę


Wieżyczkę z prawej? Można to włączyć w rabaty i pojechać aż do tarasu.

I jeszcze szkic

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sabinka 20:24, 03 sty 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
WItajcie,

Na sam poczatek chcialam Wam zlozyc zyczenia noworoczne! Wszystkiego najwspanialszego, spelnienia Waszych ogrodowyh marzen, prywatnych no i oczywiscie ZDROWIA!

Nie bylo mnie jakis czas gdyz choroba powalila mnie z nog. Domownicy sie poprzeziebiali, a ja pomalu wstaje na nogi.

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2012!!!! )
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 20:28, 03 sty 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Danusiu tutaj takie zdjecia wejscia :

Myslalam zeby w rabate to wcisnac ale jak? Obok jest sasiad dosc upierdliwy (przepraszam za slowo) ale chyba nie moge inaczej tego nazwac. Jak tylko ziarenko ziemi mu wpadnie za siatke to od razu sie awanturuje. Wiec spadek musi byc taki by ziemia przy plocie byla rowno z plyta betonowa.

Ta rabata bylaby w dosc sporym spadku...nie wiem czy wizualnie nie raziloby to z przeciwna strona a wiec z miejscem przy plocie z sasiadem...
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 17:45, 29 sty 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
A ja dzis rekreacyjnie wybralam sie z rodzinka na spacerek do mojego dostawcy roslinek i niestety uleglam pokusie i kupilam Juniperuska..tak pieknie sie do mnie usmiechal. Chwilowo jeden, ale pomalutku a do przodu...

____________________
Ogród u Mayi
Sebek 22:18, 29 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nadal je sprzedaje? Niezły gościu jest
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bogumila 15:17, 30 sty 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies