Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nadzieja na spełnienie marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadzieja na spełnienie marzeń

kaisog1 21:59, 24 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
butterfly napisał(a)
No tak , 2:0 dla wiśni.
Ktoś jeszcze zagłosuje?


3:0 dla wiśni bo i Syla glosowała za nią
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
butterfly 22:05, 24 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
No tak, siedze cały czas teraz w jej watku - dopiero 195 strona - i tu taka wtopa...!
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
kaisog1 22:08, 24 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
hahahha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
butterfly 22:30, 24 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
No i własnie wyczytałam że sylwia kupiła 3 wisnie, wysokie na 2m i na takie mam chrapkę
Ok, mam nadzieje, ze jutrzejsze zakupy beda udane.
Pa, do łózka bo jutro pobudka 5;30 :0
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Gardenarium 23:26, 24 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja nawet nie mam co głosować, od dawna wiadomo, że jestem orędowniczką tych drzew
Jeszcze teraz mają zielone liście, a w szystko już prawie spadło.


Patrzę na nie codziennie nad murem. Polecam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
butterfly 05:36, 25 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
No dobrze, postanowione - będę pytać o nie dziś.
mam tam ok 4,70 m, ile sztuk ewentualnie tam sie zmiesci? w jakiej odległości sadzi się te drzewka?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Syla 07:22, 25 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pozwól , że się jeszcze raz skopiuję . Normanlnie zostałam pominięta Powinno się je sadzić obok siebie co 3m lub więcej , nie mniej . Można kontynuować nasadzenia wiśni również po lewej stronie przy ogordzeniu. Dla ozdoby wiśni można podsadzić kostką z bukszpanu lub zrobić przed nią patrząc w stronę ogrodzenia żywopłot z cisa Hilli - rośnie do 1,5m i można ciachać......
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
butterfly 11:14, 25 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Sylwia, przepraszam Cię skarbie
naprawdę wczoraj wsiąkław Twój ogród i co chwile patrzyłamna swój watek czy ktos cos zaproponował.
Super pomysł ten co proponujesz i w takim razie zmieści mi sie jeszcze jedna po tej stronie.
Po drugiej stronie - lewa patrząc w strone ogrodzenia - na razie nie ma co liczyc (mówie o tym roku) bo obecnie leży tam ogromna góra piachu na ten mur nasz nieszczesny.
Na wiosne ostro ruszamy bo materiał jest

A teraz TARAM!!!

I ja mam swoją wisnię !!!! Jest piekna, i już sie zakochałam a pomysł Sylwii coraz bardziej mi sie podoba! To jeszcze w związku z tym powiedz w jakiej odległości od ogrodzenia ja wsadzić.
Szkoda, że nie miałam więcej kasy bo wisnie jeszcze były ale portfel pusty ...


Pani w szkółce powiedział aby jej korone okręcic żeby nie przemarzła zimą - nawet wspomniała o kapturkach,które poleca Danusia Jest wysoka i taka, jaka chciałam !

Oto bukszpany, po które przede wszystkim pojechałam


6 sztuk - jeden na pewno pójdzie na stożek, reszta kule.
Ale to formowanie to dopiero na wiosnę, tak?
Mam je w workach jutowych, nie wiem czy będę mieć tyle donic dużych bo chce je w tych donicach zadołowac na zimę.
I co, przykryć też kapturkiem?

A teraz coś, czego sie nie spodziewałam dostać


przepiekne cisy!!1 Normalnie zakochałam się od pierwszego wejrzenia i musiały byc moje.
Są dużo wyzsze od bukszapnów.
Nie wiem czy też można tak zadołować w donicy jak bukszpany?
Jesli nie to będę musiała znaleźć dla nich docelowe miejsce - nawet cos mi świta, ale poczekam co wy na to.

Aaaa, ale sie pozytywnie naładowałam w tej szkółce.
Dużo więcej towaru niz tu blizej mnie, chociaż 60 km trzeba było jechac.
Pani powiedziała, że moge dzwonic jesli mnie cos interesuje a ona mi tego samego dnia da odp czy będzie dostępne - to tak a propo wiosennych zakupów żurawek się podpytałam...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Syla 20:26, 25 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ja mam posadzone ok 1/2 m od ogrodzenia w rozciągłości co trzy metry ..... Ale piękne te cisy hmmmm ..... na takie poluję ale w naszych rejonach nie sprowadzają pospolitych niestety

Myślę , że śmiało je możesz zadołować tak jak bukszpany ....... Ja nic nie okrywam na zimę , za dużo tego .... Może coś jedynie na wrzoście zarzucę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
butterfly 20:47, 25 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Powiedz mi jeszcz Sylwia (a wiesz, ze ja cały czas jeszcze na Twoim watku? - wciągnęło mnie) , bo mam tam 4,7 wiec jakby nie było 2 wisnie wejdą ale ja jakos tak mam że w ogrodzie to musze mieć liczby nieparzyste...
I juz nie wiem czy dac jedną na środku, 2 symetrycznie a może jedna ale po prawej stronie,bliżej siatki?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies