Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Alija 18:27, 01 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
SlonecznyOgrod napisał(a)
Mirella, podlinkowałam Ci u mnie błyskotki


Oglądałam, ładne i eleganckie, pasują do twojego ogrodu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sarenka 20:43, 01 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No nie mogę się powstrzymać i muszę tu u Ciebie napisac- masz piękny ogród! Już zapomniałam jak on wygląda. No po prostu dech mi zaparli a obejrzałam te kilka stron które podałas. Cudnie!
Pytanko do skrzyni- jaka ma szerokość i głębokość? Jutro z mężem pogadam odnośnie tego czy da radę u nas trochę tego betonu jeszcze wyciąć. No i czekam na ciepelko żeby ten żwir stamtąd wybrać

No chciałabym taki mieć ogród jak Twój
____________________
Magda W samym sloncu
Agatorek 22:28, 01 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
A gdzie podsumowanie miesiąca?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MiluniaB 10:28, 02 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Kasia, Beata, Asia w tym roku się pospieszyłam z ogarnięciem wiosennym ogrodu. Niby ma być jeszcze zimno i nawet śnieg w niektórych rejonach, ale moim donicowym nic złego nie grozi

Agnieszka stokrotki to bardzo wdzięczne kwiatki. Długo będą kwitnąć

Iza cieszę się z tego radosnego ptasiego świergotu
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 10:39, 02 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Judith cieszę się, że mogłam pomóc

Wiunia uda nam się spotkać z pewnością - tylko teraz to trochę trudno

Mirka właśnie po posadzeniu stokrotek zmieniłam avatarek z zimowego na wiosenny - kurteczka jak najbardziej jest wiosenna

Marysia posadziłam jeszcze trawkę i mini palemki

Juzia zapraszam w takim razie na oglądanie u mnie

Darcia dziękuję, piękne, myślę jakie kupić

Irenka uwielbiam bratki samosiejki

Lidka kolorów bratków jest taki wybór, że trudno się zdecydować. Będę stała przed tym dylematem jak szare donice będę obsadzała, ale chyba wybiorę te z drobnymi kwiatkami

Ania o tak miło bardzo Patrzę na nie w każdej wolnej chwili
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 10:59, 02 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Alicja prawda - błyskotki ogrodowe piękne, ale te co mi się najbardziej podobają sporo kosztują

Megi dziękuję za miłe słowa Widzisz za rzadko do mnie zaglądasz i zapomniałaś jak jest w moim ogrodzie - zapraszam częściej
Ty nazywasz to skrzyniami, a ja donicami, ale wiadomo o co chodzi. Beton też mam od środka, bo wiadomo musi się to jakoś trzymać.
Szerokość donic bez krawężników 80 cm, z krawężnikami 95 cm

Agnieszka podsumowania nie ma. Będą zdjęcia w marcu
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 11:00, 02 mar 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5180
Mirella fajnie, masz już gotowy ogród na powitanie prawdziwej wiosny u mnie tylko plany i jestem w blokach startowych czekam do połowy marca jak pootwieraja się szkółki. Jak coś nowego zrobisz fotki koniecznie pokaż
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Jagodaa 11:01, 02 mar 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Tu już taka wiosna??? U mnie jeszcze szaro buro, mam zamiar dziś zacząć ciąć seslerie.

Piękne donice . Ja zawsze się spóźniam z pierwszymi kwiatami. Raz jedyny kupiłam stokrotki będąc z Siakową i Sebkiem na giełdzie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
MiluniaB 11:21, 02 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aneta z nowych to tylko rododendrony i trawy dosadzam, ale to jeszcze trochę potrwa zanim rabatka będzie gotowa. Dosadzę jeszcze róże i obsadzę betonowe donice

Jagoda przyciągnęłam Cię myślami Fajnie, że jesteś i się odezwałaś. Mam nadzieję, że z początkiem wiosny na dobre wrócisz na forum z pięknymi zdjęciami ogrodu
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sarenka 13:43, 02 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
MiluniaB napisał(a)
Alicja prawda - błyskotki ogrodowe piękne, ale te co mi się najbardziej podobają sporo kosztują

Megi dziękuję za miłe słowa Widzisz za rzadko do mnie zaglądasz i zapomniałaś jak jest w moim ogrodzie - zapraszam częściej
Ty nazywasz to skrzyniami, a ja donicami, ale wiadomo o co chodzi. Beton też mam od środka, bo wiadomo musi się to jakoś trzymać.
Szerokość donic bez krawężników 80 cm, z krawężnikami 95 cm

Agnieszka podsumowania nie ma. Będą zdjęcia w marcu


I w tych donicach rosną rozplenice? I co jeszcze ?
No rzadko zaglądam, ale od powrotu po przerwie do pracy czułam taka niemoc ze nie chciałam się dołowac tak pięknymi ogrodami....mam nadzieję, że w tym roku coś popracuje do niektórych rzeczy wiem jak chciałabym żeby wyglądały ale nie wiem jak się do tego zabrać
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies