Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Milka 10:18, 08 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Forum bardzo pomaga szkoda, że jak ja zaczynałam, nie było tego wszystkiego. Ale jakoś udało mi się połączyć stare i nowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beamilusia 10:30, 08 maj 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
MiluniaB napisał(a)






Witaj Mirelko. Pięknie stoją na baczność tulipany. dopasowały się do linii prostych w ogrodzie. Wiosenny nastrój u Ciebie. Ślicznie
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Wiaan 16:08, 08 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5190
Mirella podpowiedz proszę, która hortensja bukietowa ma najszybciej kwiaty? Wiem że limki są piękne bo mam z tyłu a jakieś inne? Po bokach placyku z lustem chciałam posadzić coś ładnego kwitnacego. Będzie to miejsce widoczne z okien i tarasu.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 18:52, 08 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Hej Mirelko, pytałaś u mnie, czy Thalia pachnie. Niestety nie, ale mam jeszcze inne narcyzy - Acropolis i te pachną cudownie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 19:28, 08 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
Powiem ci że kolorystycznie świetnie te tulipany zgrywają się zarówno z berberysami jak i z tą brązową ścianą.
Masz tak czyściutko, uporządkowane wszystko. Efekt absolutnie nie do osiągnięcia w moim lesie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Basia_KRK 21:16, 08 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wiaan napisał(a)
Mirella podpowiedz proszę, która hortensja bukietowa ma najszybciej kwiaty? Wiem że limki są piękne bo mam z tyłu a jakieś inne? Po bokach placyku z lustem chciałam posadzić coś ładnego kwitnacego. Będzie to miejsce widoczne z okien i tarasu.

Ja powiem ze swojego doświadczenia Bobo i Anabelle u mnie startują z kwiatami najszybciej (chociaż Anabelle to drzewiasta/krzewiasta). Zerknij też tutaj.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
GorAna 21:57, 08 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mirelko, jak masz ochotę na moje szafirki, to daj znać
Po kwitnieniu Ci podeślę.
Nie wiem, czy będziesz zadowolona, bo mnożą się na potęgę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
MiluniaB 14:50, 09 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Basia nieskromnie przyznam, że ogród w wiosennej odsłonie bardzo mi się podoba. Nawet dobrze, że nie wszystkie tulipany zgrały się z kwitnieniem - przynajmniej nieustannie coś się w nim dzieje Jesienią muszę dokupić cebulowych i uzupełnić luki. Nie koniecznie łany tulipanów, ale chociaż bukiety
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 14:55, 09 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Kasia rozplenice ruszyły - jedne ładnie inne słabiej. W zasadzie to cztery sztuki haconechloa nie dają oznak życia i jeden Miskant ML. Trudno. Zima była długa i sroga, liczyłam się z tym, że coś wypadnie. Do wymiany
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 14:56, 09 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Oliwka dziękuję - zapraszam

Irenko zawsze jest coś co można było zrobić inaczej, lepiej. Wiesz, że ja już ogrodowo nie wariuje - cieszę się z tego co mam i jak mam

Beata masz rację - na baczność Posadzone w linii jednym rzędem, a i tak ładnie się to miejsce prezentuje. Jednak jesienią trochę ich tam dosadzę. Tylko, żebym kolorem dobrała, bo nie wiem jaka to odmiana - szkoda, że kartoniki wyrzuciłam

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies